reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Dziewczyny jestem tu nowa i piszę, bo naprawdę mam już dość tej ciąży :-) Mam termin na 10 października ale od tygodnia czuję się jak by mnie czołg przejechał. Bolą mnie potwornie kości między nogami i kręgosłup. Nie wspomnę o ciągłych problemach z pęcherzem. Wy tez tak macie?

Już wszystkie jesteśmy zmęczone i każda odlicza dni do końca. Zawsze możesz tu wpaść i pogadać z nami to naprawdę pomaga i już się tak nie dłuży.

.Byłam u koleżanek w pracy-jakaś dziwna atmosfera przed tymi zwolnieniami:confused: Już nie czuć takiej sympatii między nimi jak wcześniej. Na szczęście kierowniczki nie widziałam:laugh2: Teraz ma moja sis do mnie na kawę przyjechać. Miłego wieczorka.:-)

To już wszedzie zwolnienia. Wczoraj czytałam, że mają masę ludzi na Poczcie zwolnic:baffled:

ale mam doła masakrycznego.tak chce mi sie wyć jak nigdy dotąd. cały dzień szwędam sie po domu bez celu a teraz jeszcze dowiedziałam sie mój brat, mega kłamca, mydli oczy rodzicom a oni we wszystko jemu wierzą i zawsze go usprawiedliwią czyms, ale mi sie nie podobał sie kolor zas...ej kołdry, która moja mama kupiła to nie chciała ze mna przez telefon gadać a ten kawał fi...a nawet ze zdrady żony sie wykręci. mam taką złość w sobie że nie potrafi tego opisać.i chciałabym cos wiecej powiedziec rodzicom ale boje sie ze na taka odległość tylko bomba z tego wybuchnie.
:crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:
moja mama przylatuje w piatek i szczerze- wcale za nią nie tęsknie.nigdy nie podejrzewałam że tak zmieni sie mój stosunek do mojej rodziny.:no:

Ja mam super domyślnych rodziców i teściówkę. Jak chcieli dali nam kasę i powiedzieli, że mamy kupowac co chcemy i co nam się podoba. I to najlepsze rozwiązanie.

Ciekawe co u naszego Motylka?? Może walczy na porodówce??

Trochę mnie nie było i ileż ja tu miałam stron do ponadrabiania...jesteście pozytywnie zakręcone z tym BB:tak:

Dorka u mnie też dopiero rozliczją ogrzewanie i jeszcze nie wiem czy nie będę musiała coś płacić. W zeszłym roku mieliśmy nadpłatę...

A ja własnie piję kawusię i znikam na inne wąteczki. Pozdrawiam ciepluśko wszystkie mamuśki w pierwszym dniu jesieni:tak:
 
reklama
PPATQA to juz rozumiem dlaczego nie spalas :tak:Ja tez sie od 7 do 9 jeszcze zdrzemnelam ;-)
GRATULUJE 9 MIESIACA BO DZIS CI DZIDZIA DO 9 OKIENKA WSKOCZYLA:tak:
u mnie wskoczy jutro ale sie ciesze ;-)
MAGDASF ciesze sie z zakupu ;-)
KAKA no ale my jestesmy w szoku skad taka niedoplata jak mysmy oszczedzali serio na ogrzewaniu :confused:Przeciesz juz ieraz mieszkalismy na innych mieszkaniach i zawsze zwroty mielismy wiec dlatego jestesmy w szoku Bo na noc sie podkrecalo kaloryfery na nizej a tych ktorych sie nie spalo pokojach to na zero :baffled:Nie wiem moze ktos sie pomyli ale my tego juz nie sprawdzimy bo nawet prawa nie mamy tylko wlasciciel ma prawo :baffled:

Ja sie czuje o niebo lepiej Rano zjadlam bulke z maselkiem a teraz gotuje mi sie ryz i zjem go z jablkiem :tak:

Kurcze dziewczyny ja juz zazdroszcze MOTYLKOWI
 
Wanilia kurde nie lubie tego. Oferuja pomoc i jeszcze stawiaja warunki. Tez bym na twoim miejscu miała piane
Tez naleze do osob ktore lubia decydowac same za siebie i jezeli to mozliwe robic samemu. Wiec cie doskonale rozumiem
A moze pogadaj z M a on im przekaze jaki jest twoj punkt widzenia?
Kasia to jeden dzien z choroby M masz za sobą:))) Oby tak dalej:)
Ppatqa ja nie z wszystkim taka jestem sa rzeczy ktore wrecz prosza sie o to by cos z nimi zrobic:((
Ale co tam:)I lez w tym łóżku aby sie wykurowac.GRATULUJE 9!!!!!!
Anetko modele oczywiscie złozone. Tylko niekupiłam żyłki i haczyków by powiesic (skleroza) i jeszcze kombinuje przy jednym
bo jest cały jasny drewniany i tak mysle czy by mu jakiegos koloru niezapodac:) Jak bedzie gotowe wkleje foty
A ja czekam na prazentacje łóżeczka:)
Sylwunia dzis juz wtorek. Boziu jak ja ci zazdroszcze jeszcze tylko 2 dni!!!!!!!!!!
Dorotka ciesze sie ze sie wyspałaś:)
Magdasf no no no jaki zakup. Prosze o real fote:)
Kaka typowy pierwszy dzien jesieni. pogoda jak pod psem:(((


A u mnie dzis jakos brak planów co zapewne oznacza ze napewno ktos sie nawinie do mnie:))) Ale moze wkoncu poprasuje ciuchy Laluni
bo jak przyjdzie co do czego to bedzie w pogniecionych latac bo tatusiowi to bezróżnicy:)) Ale jak narazie siedze wygodnie przed
kompem i niezamierzam tego zmienic:)
 
Może mieliście nieszczelne okna. My zimą dwa lata temu też mieliśmy niedopłatę jakieś 500 zł. Nie ogrzewalismy wszystkich pokoi bo na codzien praktycznie z 1 korzystaliśmy. I normalnie w szoku byliśmy. Spieliśmy wtedy 4 literki i wymieniliśmy wszystkie okna i w kolejną zimę to oni musieli nam oddac 1000zł. Teraz założyli nam nowe pomierniki ciepła i słyszałam różne opinie na ich temat. Boję się, że znowy będziemy dopłacać:baffled:. W tym roku wymienialiśmy drzwi wejściowe i jest dużo cieplej w mieszkanku.
 
KAKA no ale my jestesmy w szoku skad taka niedoplata jak mysmy oszczedzali serio na ogrzewaniu :confused:Przeciesz juz ieraz mieszkalismy na innych mieszkaniach i zawsze zwroty mielismy wiec dlatego jestesmy w szoku Bo na noc sie podkrecalo kaloryfery na nizej a tych ktorych sie nie spalo pokojach to na zero :baffled:Nie wiem moze ktos sie pomyli ale my tego juz nie sprawdzimy bo nawet prawa nie mamy tylko wlasciciel ma prawo :baffled:

Ja sie czuje o niebo lepiej Rano zjadlam bulke z maselkiem a teraz gotuje mi sie ryz i zjem go z jablkiem :tak:

Kurcze dziewczyny ja juz zazdroszcze MOTYLKOWI


Dorota ale musieliscie byc przy spisywaniu tych licznikow, niech wam facet pokarze pismo ze sm, bo dla mnie to dziwnie wyglada. A jak dlugo mieszkaliscie w tym mieszkaniu?? Poza tym jeszcze zima nie byla taka mrozna, chyba ze rozliczaja was ogolnie bo slyszalam ze tak tez robia. My tez mamy liczniki na kaloryferach i w zeszlym roku mielismy zwrot 400 zl, a wtym roku mamy miec jeszcze wiecej, wiec moze jak masz watpliwosci to popros o wszystkie rachunki i sama oblicz, bo miesiecznie placi sie jakis ryczlt za cieplo a potem to rozliczaja. Moze ten facet cce was jeszcze naciagnac.
 
On jedzie zawsze 2-6 h w jedna strone,2-4 razy w miesiącu, a znajac moje szczęscie zaczełabym wtedy gdy go nie było by w domu. Właśnie dzwonił M ze bus im się zepsuł 50 km od granicy, ale juz znalaz mechanika, jejku wiedziała.
w pzrzyszłym tygodniu chyba spakuje torbe
dorkajejku teraz zobaczylam . Mu jak mieszkalismy na blokach zawsze musieliśmy dopłacać, a w domu ciepło nie było, teraz w domku powierzchnia 3 x wieksza, a taniej 4x i cieplo.
czarna na dziś cd prania i prasowania, a kuruje sie w miedzy czasie i tak juz strasznie zwolniłam W stajni juz nic nie robie.
 
Kurcze a nasz Motylek milczy:no:
Ja juz mam obiadek prawie gotowy, chalupke ogarnieta teraz ide do mamy na kawke zajrze za jakis czas POZDRAWIAM
 
Witajcie
Dziś jakoś nie mogę dojść do siebie. Dziwnie się czuję w taką brzydką pogodę.
Brzuch mi coraz bardziej ciąży i zaczynam żartować o dźwigu do podnoszenia mnie z łóżka.
Dziewczynki a co u Motylka wiadomo już??

Przeraziłam się tym, że to już dziś jest wtorek :szok::szok::szok:
 
Witajcie wtorkowo
miałam nadzieję że już są wieści od Motylka, a tu nic mam nadzieję, że dziewczynki już obie odpoczywają i za chwilę Karolinka coś napisze.

Wanilia kurde nie lubie tego. Oferuja pomoc i jeszcze stawiaja warunki. Tez bym na twoim miejscu miała piane
Tez naleze do osob ktore lubia decydowac same za siebie i jezeli to mozliwe robic samemu. Wiec cie doskonale rozumiem
A moze pogadaj z M a on im przekaze jaki jest twoj punkt widzenia?

Dziękuję dziewczyny za cenne rady, właśnie od rana miałam pogadankę z M, że nie tak to sobie wyobrażałam i liczę, że porozmawia ze swoimi rodzicami. Poza tym jedną pościel już chyba dziś będę miała od mamy, więc chociaż ją upiorę i przygotuje.
No i przede wszystkim postaram się nie nakręcać, bo rzeczywiście na teściową reaguję dosyć alergicznie;-) i wolę zbyt często nie mieć z ną styczności. :tak:

Dorociu dobrze, że już u Ciebie lepiej i możesz jeść, ale staraj się trzymać dietki, bo żołądek masz podrażniony.
Ppatqa a Ciebie przeszło już zupełnie to przeziębienie? Bo mnie tak łapie i nie łapie, niby rano gardło pobolewa, potem już nie i nie wiem czy brać rutinoscorbin, czy ten czosnek? :szok: A z czym ten czosnej jadłaś????

Idę pranko wrzucić i może za jakiś obiad się wezmę, tylko coś weny nie mam:cool:.

Do potem, pa
 
reklama
niom. wszyscy czekamy na wieści od Motylka. u nas dopiero godz 10 wiec moze jeszcze w trakcie?? ja urodziłam po 6,5h od momentu odejścia wód. ale widomo, każdy inaczej :?
czekamy....

śniadanie wszamane, dom ogranięty, ide pranie wstawić i kawy sie napić bo tak mi się chce. zajrze potem. miłego dnia dziewczynki.

ps. jak do mnie Karolina coś napisze, to oczywiście natychmiast dam znać.
 
Do góry