reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Witam!
Ja wlasnie wpadlam na chwilke zobaczyc co u Czarnej i u Was:tak:
Moze dzis ja puszcza po co ma lezec???
Agniesia zycze ci szybkiego porodu aby te niteczki byly ego zwiastunem;-):-D
Ja codziennie wypatruje i nic:-(

Ja dzis mam na obiadek pyzy i karkoweczke juz wsio czeka zrobione tylko pyzy na pare i obiadek gotowy:-D
Zaraz jade po Wike bo dzis byla w szkole odrabiaja 10 listopada a po szkole poszla do kolezanki -ciekawe jak sie tam zachowa urwis???Po 15 przychodzi do niej nastepna kolezanka no i tescie wjada na kawke i drozdzowca;-) a na kolacje dzis serwuje krokieciki bo mi smaka wczoraj narobilyscie:-)
No i podjelam decyzje jak nic mnie nie ruszy 9 ide do szpitala:-(
Buzka do pozniej papa
 
reklama
AGNIESIA25 3mam kciuki żeby TO było TO :-) oczywiście za siebie też;-)
odezwe sie wieczorem, dziś nadrabiam z mamą ploteczki:happy2: pozdrowionka dla was wszytskich.:-)
 
Kulfon wchodzisz na odpowiedz, naciskasz spinacz, czyli załączniki, pojawiają się dwa okienka pod napisem: prześlij plik ze swojego komputera, klikasz przeglądaj, wybierasz zdjęcie, naciskasz wyślij (to po prawej stronie), no i zamknij okno (na dole) i zrobione :-).
 
Agnieszka, też myslę, że To, co widziałaś ze słuzem, to może właśnie czop. Powiem Ci, że u mnie "wypadł" rano pod prysznicem i wyglądał bardziej jak skrzep krwi ze śluzem. W każdym razie trzymam kciuki, że już blisko :tak::tak::tak:
Ania, witam wsród październikowych Mamusiek :-D:tak: Też jesteś rocznik 86'???
Blond, nie zdziwiła Cię ta wizyta Czarka, o tej porze?
Minisia, Tobie się należy odpoczynek, a nie przyjmowanie gości. No chyba, że chcesz szybciej swoją Weronisię ;-):-):tak:
Dorotka, pewnie już walczy z praniem, a Magda z malowaniem :tak:

Jak wspomniałam, u mnie humor do bani, choć teraz troszkę lepiej. Sprzątnęłam wszystko, co mogłam i pachnie teraz w mieszkaniu tak, jak lubię :tak:;-) Wcinam makaron w ziołach z pastą parmezanową... Pychotka!!!!
 
hej hej !!
ciekawe jak tam Czarna !!

A u nas wczoraj był kolega i moja siostra, posiedzieliśmy do 1 w nocy, a dzisiaj do 10:30 spaliśmy :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: M pojechał do teściów (ja zostałam, bo to 4 godziny jazdy samochodem), ale zastanawiam się czy jutro z siostrą nie jechać do Krakowa i zostać u niej do pn. Teoretycznie nie powinnam, ale już mam mega ochotę i strasznie mi się tu nie chce siedzieć, więc chyba się skuszę... najwyżej większość czasu spędzimy u niej w mieszkanku... choć chętnie bym się ze znajomymi powłóczyła gdzieś...

Asia - no to fajnego miałaś gościa w środku nocy:-)
 
Minisia z tym wypatrywaniem niteczek to ja mialam juz jakas manie i dzis jak zobaczylam ta krew to normalnie myslalam ze zaczne skakac ze szczescia.Nie wiem tylko czy nie za malo tej krwi bylo, no ale lepsze to niz nic:)Bynajmniej Tobie zycze owocnych obserwacji:-D
Anna22 dziekuje za zyczenia, oby sie spelnily.A ty niczym sie nie przejmuj i leniu**** ile wlezie, ja juz swoje wylezalam, moze od 2 tyg jestem taka bardziej ruchliwa ale wczesniej..:zawstydzona/y:
Waniliapodlogi umyte na kolanach oczywiscie, cala chatka sprzatnieta i cisza.Mama to sie tak ze mnie smieje ze mnie to nic nie rusza.Kurcze mam nadzieje ze to nie byl falszywy alarm bo bede bardzo zawiedziona:-(
Czekam dalej jak cos sie zacznie dziac to dam znac.
Milego dzionka kochane:-)
 
Wiolu malowanie pełną parą idzie mojemu mężowi - ja musiałam wynieść się z tamtego pokoiku, bo farba śmierdzi.
W międzyczasie byliśmy na zakupach i narescie udało mi się - mam aplikacje gąbkowe na ścianę z Myszką Micky, Kaczorem Donaldem i Psem Pluto oraz gwiazdki, które świecią w ciemnościach.
Ależ będzie efekt.

Agniesia ja nadal trzymam kciuki - jeśli pojawił się czop śluzowy to może już niedługo.
Trzymam kciuki, bo wiem jak chcesz bardzo tulić już swojego maluszka.

Gosiu smacznego :-D

Asiu no to fanie, że Czarek pojawił się u Ciebie - ja trzymam kciuki aby wszystko ułożyło się po Twojej myśli.

Justynko miłych ploteczek przy herbatce.

Domi udanych wizyt i smacznego obiadku.

Buźka i lecę zobaczyć efekty męża pracy a później obiadek szykować.
 
Dorotko nie wiem jak Ty ale ja prasuje!!!!!!:-D:-D:-D:-Djuz prawie wszystko zrobione. troche mnie nogi bola bo juz tak chyba ze 2godziny stoje.
Gosiu a wizyta cezarego mnie nie zdziwila bo noc to jedyny moment kiedy nie boi sie do mnie przyjsc...jego rodzice spia, jakby wiedzieli ze u mnie byl to by mu pewnie awanture zrobili:baffled:ale oni to osobna historia....moze jeszcze kiedys sie im postawi ale narazie to na to nie licze:-(
ide jesc:tak:
mama dzwonila ze jakies kosmetyki dla Rafalka kupila i materacyk i przewijak tez zamierza dzisiaj kupic:-)ale fajnie...juz doczekac sie nie moge:tak:
 
reklama
Do góry