reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2008

Madziunia to na którą można wpaść na obiad??

U nas dziś ogórkowa i placki ziemniaczane. Mój ulubiony zestaw;-)

My dzis zaliczylismy szczepienie. Mała waży 6740. A ja dostałam skierowanie na badanie krwi bo mi włosy wypadają;/
 
reklama
Witam się i ja.
Pączuś dziś był obowiązkowy :-p tylko jeden.
Za oknem znów się biało robi powoli - półtorej godziny temu zaczął sypać drobniutki śnieżek i tak co raz mocniej.
Do wieczora nasypie i znów mąż będzie musiał odśnieżać.
Ale takie uroki zimy.
Ferie dobiegają końca - jeszcze 3 dni.
Ja 14 lutego mam znów kontrolę w PO. Zobaczymy co tym razem powiedzą.

A tak poza tym to spokojnie, po malutku.
Odzywajcie się kochane babencje :-)
 
hejka no pusciutko coś u nas ostatnio, u nas po raz pierwszy był bardzoooo tłusty czwartek napiekłam faworków i pączków. i Wczoraj na każde danie były pączki dlatego na zumbie myślałam że umrę tak mi wszystko podchodziło:-D:-D:-D Po za tym jestem w trakcie różnych badań dziś własnie odbieram wyniki bo 18 lutego idę na operację więc po pierwsze muszę się przygotować psychicznie a po drugie od pn musze się wziaść za chałupkę (pomyć okienka i takie większe porządki) co by później spokojnie dochodzić do sprawności. Ale nie ma co narzekać sama chciałam to mam:)))

Magdziunia a tak wnikajac jak oczko i jego sprawnosć?
 
Przyznaję się do 5 pączków;-) od dzis dieta...zeby sie tylko udało.


A wyniki krwi na ok, mam przyjsc za miesiac jak bedzie dalej problem
 
KAKA dobrze ze wyniki sa ok,ale ciekawe czemu te wlosy ci tal wypadaja :baffled:.
CZARNA pewnie pisalas ale nie pamietam,dlaczego masz operacje????????/
Ja tez musialabym okna pomyc ale jestem dopiero co po przeziebieniu wiec poczekam jeszcze kilka dni z tymi oknami :tak:.

Ja przyznaje sie tylko do 2 paczkow wczoraj hihi ale fakt zjadlam 2 .

Ja od dzis do poniedzialku wlacznie mam wolne ide we wtorek na popoludniu
yes2.gif
oj sama nie wiem co z tym czasem wolnym zrobic hihihi,cos ogarnelam a tak to bawilam sie z dziecmi.Ostatnio malo czasu z nimi spedzam bo wiecznie w pracy jestem, wiec korzystam i staram sie bawic z nimi lub cokolwiek z nimi razem robic
yes2.gif
.

Dzieci nadal chore ale humory maja dobre
yes2.gif
.Alan ZAPALENIE OSKRZELI oliwka gardlo i katar ale nie ma zle :tak:.
 
Kaka co się nie chwalisz:)))

Dorotka nie pisałam a operuje sobie obie nogi (żylaki) niestety są już w takim stanie że:-:)-:)-(
Zdrówka dla maluszków

Wyniki odebrane i jak to moja lekarka mówi jeszcze długoooo pożyje:))) tak więc plany bez zmian i 18 II do Poznania:tak::tak:
 
Karola - ale to wypadanie to normalne po ciazy. Jeszcze 3 mies po porodzie sie trzymaja, a pozniej leca. Mialam tak obydwa razy. A dieta chyba nie pomoze :-D I jak z karmieniem? Bo ja czekam do konca, zeby dietkowac. Teraz to raczej staramy sie wszyscy w domu zdrowo odzywiac. Tzn. Bez przesady, ale ostatnio np. Jemy tylko parowane, gotowane lub pieczone. No i jak gotuje, to tak, zeby Lilka mogla to zjesc, wiec jedzenie jak dla niemowlaczkow, bez konserwantow i glutaminianu, soli itp.Ja zadnego paczka nie zjadlam. Myslalam tydzien temu, ze jest tlusty czwartek, kupilam opakowanie faworkow i wciagnelam :sorry:
Czarna - powodzenia.
 
reklama
Grubą pupą mam się chwalic??

Trina ja przede wszystkim chce się ograniczyc nieco kalorycznie, a przede wszystkim słodycze! Wczoraj wciagnełam 1600 kalorii i w zasadzie byłam cały dzien najedzona ( w tym 4 rafaello, bo mój się miał ze mną odchudzac a sobie piwo otworzył na wieczór to ja dłużna nie byłam).

Włosy faktycznie po ciąży lecą. Hormony sie stabilizuja i nawet pierwsze pryszcze mam:baffled:
 
Do góry