reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
Cześć
Ja wyspana, pojedzona wykąpana, ale się namęczyłam z goleniem masakra jakaś myślałam że znowu będę się kąpać bo się upociłam jak prosię przy tym:angry:

Mam pytanie
hm... chodzę do ginka prywatnie i za każde badania co mi wypisze to płacę i chciałam się dowiedzieć czy nie wiecie jak to jest czy jak dostanę od niego skierowanie do szpitala na cesarkę czy oni mnie tez tam obiążą kasą przez to że mam skierowanie od prywatnego lekarza???
 
reklama
hej :))

Cześć.
Dziewczyny, tak mnie naszło dzisiaj z rana - co myslicie o przekłuwaniu uszu małym dziewczynką ? Moja kumpela chyba juz w 3 m.ż. Małej zafundowała kolczyki i powiem, że slicznie Jej w nich :-) Jakie macie zdanie ? Bedziecie zakładały kolczyki córeczkom ?

mi sie nie podobaja takie bobasy z kolczykami :(
moze dlatego , ze tutaj najwiecej to rumunskich dzieci ma wlasnie kolczyki od malego i mi sie zle kojarzy jakos , takie male i juz zlotem obwieszone ...w kazdym razie jestem przeciw , jak bedzie chiala to przyjdzie i poprosi na wszystko przyjdzie czas :)

tak właściwie to ja mam bardzo ważne pytanie.
ja wczoraj zauważyłam że mi odchodzi czopek śluzowy... wyglądało t takie galaretowate, biało - przeźroczyste.
i to oznacza że już finał tuż tuz ?

juz dziewczyny ci napisaly z czopem roznie bywa :) ale przynajmniej wiesz , ze cos sie dzieje :)
a torbe lepiej zapakuj :))

siemaaaaneczko!


u mojego męża jutro otwarte drzwi koszar i uroczystości, m.in. mój dostał awans wiec będzie fanie, a ja sie zastanawiam czy iśc czy nie. mogłabym podjechać sobie trwamwajami pod jednostkę i zobaczyć ( taka jestem ciekawa!) a z drugiej strony to ten pieprzony poznań rozkopany cały remonty wszedzie i sąkorasy takie że tlyko tramwajem- autem to bym ze 3h wcześniej musiała wyjechać... mysle żeby choć na 2 godzinki skoczyć, bo znowu nie wiadomo kiedy sie nastepna taka okazja trafi...

gratuluje awansu dla meza !! :)))


a foto jakies masz :-D;-)

proszę foto na moment :)

no i sie nie zalapalam :(
 
Do góry