reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

Jagmar - współczuję, co za kraj popiep rzony :dry: u mnie jest KTG prywatnie za 80,00 zeta z opisem ginekologa :tak:

Z tą przychodnią to jest tak, że trzeba się do niej zgłosić do 9 rano żeby się zapisać do kolejki. Problem polega na tym, że mogę dostać przydział na ktg np. na 12-13h albo nawet później. I co ja wtedy będę robić od tej 9? bo powrót 30 km do domu to jednak nie najlepszy pomysł. U teściów panuje grypa więc na pewno tam nie pojadę. A dodatkowe 30 km to wychodzi tak jakbym poszła na badanie prywatnie. U mnie na szczęście kosztuje 50 zł. Trudno się mówi będziemy musieli zapłacić bo nie będę blokować M całego dnia. W końcu czas to pieniądz. Jutro pojadę i załatwię całą sprawę szybko. W czwartek i tak mam wizytę u lekarki to ktg mi zrobi a później to mam nadzieję, że urodzę.

Hej mamuśki :)

U Nas z dnia na dzień coraz lepiej, ja czuję się bardziej sprawna i zaczynam kumać co młody ma na myśli płacząc w niebo głosy :) Wiem jedno nie lubi zmainy pieluchy, rozbierania się do golaska i kąpieli !!! Ja zbliża się 19ta to ja cała już w nerwach jestem, bo wiem że będzie płacz straszebny, a potrafi się księciunio wydrzeć- po mamie :) Normuję mu się już dzień i noc bo na początku było z tym ciężko.
Najgorsze jest że jak jest głodny to je cycka, za chwilę drugiego, potem znów i tak na przemian, czy to oznacza że on się nie najada moim pokarmem???
I często kicha, ale mówią że to normalne że się oczyszcza!?

A i moja mama załapała mega katar i zostaję tydzień sama :(((( m wraca 11października, mam nadzieje że damy sobie rade!!!
Justyś dasz sobie radę, nie martw się na zapas. A z tym jedzeniem to może tak być, że mały ma silną potrzebę ssania :)

hehe może to nie przepowiadacze :D W końcu jeszcze nie mamy chętnej na dziś :-)

Ja jestem chętna i gotowa :)

Jak dzisiaj nie dostanę chociaż jednego porządnego skurczu to zaprzestaje działań mających przyspieszyć poród. Byłam dzisiaj na spacerze z Zosią i wiozłam ją wózkiem, który razem z zawartością waży ponad 25kg. Zmachałam się jak 150. Po obiedzie byłyśmy w ogrodzie i przez ponad 2h kucałam przy piaskownicy a w między czasie kołysałam biodrami. Na koniec bawiłam się z młodą w uciekano i biegałam za nią po ogrodzie. Wczoraj podczas filmu skakałam na piłce i robiłam różne dziwne figury. Jestem zmęczona bo przez całą ciążę się obijałam i moja aktywność wynosiła 0.

Werka nie powinno się chodzić w biustonoszach z drutami karmiąc :no:

Dokładnie odradzają noszenia fiszbinowych biustonoszy bo mogą powodować ucisk i blokować kanaliki. Przez to częściej dochodzi do stanów zapalnych albo zastojów. Ja mam same miękkie staniki. Na szczęście cycki mam małe więc nie mam problemu z obwisłościami.
 
reklama
jagmar
to ja widze że Ty walczysz pełną parą:)
heh aż Cie podziwiam. co do tej kolejki na ktg- jak chcesz to zawsze możesz odwiedzić mnie na herbacię- mieszkam zaraz obok swarzędza.

sivi nie zawiedź nas! ja tam spokojnie mogę poczekać ale nie możesz nam tak kolejki wstrzymywać!

poradziłam sobie i z kapielą, i z goleniem- kręgosłup mnie tak boli:( ale pazury pomalowałam już takim starszym lakierem trochegęstym i mi sie na nim grudy porobiły. Ide wyrzucic , zmyć i od nowa, a potem sać bo nie wyrabiam.... po tych lekach na skurczybyki jestem naprawdę dziwna- to mi sie chce spac, top sie telepie, a to jem jak najęta....
mam nadzieje jutro rano zastać w dziale sms ze szpitala info że ktoś urodził, więc nie obijac sie tam!!
 
Czesc kobitki:)
byłam 2 dni bez neta (i czytania Was) i myslałam że coś wiecej ruszy a tymczasem rosnie powoli grono poterminowych...
powoli zaczynam sie niecierpliwic, niyby mam jakies skurcze od wieczora ale nieregularne i slabe.... w sr ide na przeglad..
3mam kciuki za Was, sorry ze nie pisze ale z ta zryp... klawiatura naprawde ciezko;/ buziaki
jak by co to smsa posle...
 
Na brodawki bepanthen i własny pokarm :tak:
Laktator na nawał sie przydał, szczególnie przy bolących brodawkach gdy chciałam żeby odpoczęły od ssaka..
W każdym szpitalu z ubrankami inaczej, ale powiem tak, ja byłam w sumie 5 dni (bo cc to doba zerowa a 4 doby to minimum) i wzięłam 3 body, 1 pajac, 3 śpiochy, 2 półśpiochy, 2 koszulki/kaftanki przebierałam za kazdym razem po kąpieli ale także jak niespodzianki się zdarzały. W pierwszych dwóch dobach to smółki było pełno, no i chłopiec to lubi obsikać wszystko jak się siusiaka z pieluchy uwolni ;-)

Asionek do szpirtala styknie jedna paka :tak:


Mój mały ma grudki w kupce, to chyba zaparcia, nie? Strasznie dużo gazów ma.

dzieki za info co zabralas :)
a paka to jedzie ze mna jedynek , w domu mam jumbo pake 2 i teraz nie wiem jakie kupic nastepne ?? jeszcze dwojki czy juz 3 ?? :))
ale mam problem hehe
co do kupki to jakie duze sa te grudki ?? bo dzieci chyba robia taa musztardowa kupke :)

Cześć Dziewczynki Kochane !!!

Ja jakoś nie mam weny do pisania ...
jestem strasznie zmęczona, źle się czuję, to wymiotuję to mam sracz....kę
ledwie chodzę :baffled: kiedy wreszcie pojadę ...

ooo to moze cos ciebie bierze ?? :)))

Czesc kobitki:)
byłam 2 dni bez neta (i czytania Was) i myslałam że coś wiecej ruszy a tymczasem rosnie powoli grono poterminowych...
powoli zaczynam sie niecierpliwic, niyby mam jakies skurcze od wieczora ale nieregularne i slabe.... w sr ide na przeglad..
3mam kciuki za Was, sorry ze nie pisze ale z ta zryp... klawiatura naprawde ciezko;/ buziaki
jak by co to smsa posle...

no jakos dzieciaczka sie przestalo spieszyc :) moze czekaja na ochodzenie ?? :)
jak cos to pisz !!


Jagmar heh niezle czadu dajesz :)
ja tez juz zwatpilam w te przyspieszacze szczerze mowiac :/ gadalam z siorka ona cuda wianki odprawiala i co du.... przenosila 2 tyg.
takze chyba jak dziecie wyjsc nie chce to za bardzo nic nie pomoze , tylko jak Sivi zakwasow dostaniemy hehe


Kasiadz doczekamy sie w koncu konca :))
tez mi sie tak odbija non stop :/ bleee
 
Hej,hej,
Zaczyman od gratulacji,nowo upieczonym mamuską.
He he zaczął się pażdziernik i co nasze bobasy nie spieszą się z przyjściem na świat.
Ja sama już się zastanawiam co by tu zrobić żeby przyspieszyć.Byłam dzisiaj na co tygodniowej wizycie i Ktg w porządku mały dawał czadu,usg ok, wód płodowych w normie no i Gabryś znów odwrócił się siurakiem do góry bezwstydnik jeden...
I jeśli nie urodzę do 17 pazdziernika,to mam wywoływany poród tydzień przed terminem-dzięki ci cukrzyco!!!!

Już jestem przygotowana wczoraj ubrałam łóżeczko,Leszek poskładał do kupy wózek,dzisiaj się spakuję i czekamy.
Właśnie nażarłam się frytek,zrobiłam dziewczynką i sama zeżarłam furę obrzydliwie tłustych,domowej roboty frytek.

Dziewczynki przesyłam Wam dobre fluidy&&&&^%%%$%^^&& żebyście szybko i bezboleśnie urodziły-mówię do tych pierwszych na liście.Spadam robić Leszkowi żarełko.AAA zaraz zrobię zdjęcie i pokażę Wam łóżeczko małego.Buziaki
 
Dzień dobry śpioszki :-)

Ktoś chętny na poród dzisiaj :-D Ja bardzo ale jakoś nic się u mnie nie dzieje :dry: echhhh już bym chciała być na porodówce...
 
to idziemy w parze Miłka...ja też chcę i na chceniu się kończy...
a wczoraj już tak ładnie mnie bolało....noc-i kuźwa wszystko szlag bierze...przechodzi jak ręką odjął...
miłego dnia baby;)
 
reklama
Hey Kobitki witam się i ja :-) U mnie tak samo cisza, wczoraj wieczorem skurcze co godzinę a dzisiaj? Jak nowonarodzona :/ wrr Ja musze teraz codziennie jezdzic do szpitala na KTG przez ten fałszywy alarm Szymka wczoraj. Skubaniec ma zajawki na godzinne bezruchy ehhh
 
Do góry