reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2011

reklama
ja chyba się bardziej skłaniałam ku drugiej dziewczynce:zawstydzona/y: bo ciuszki byśmy mieli, znam "obsługę" (a obsługą siusiaka jestem przerażona tym bardziej że w rodzinie to u większości chłopców był problem z napletkiem) a i dwie siostry chyba by się lepiej dogadywały:rofl2:
No ale z drugiej strony będziemy mieli parkę i nie musimy się już więcej starać;-)
 
Kasiadz, dobrze ze macie juz jasnosc:tak: Gratulacje jeszcze raz. Poczatkowo moze w Antosi ciuszkach chodzic i tak bedzie ciagle je obrzygiwał:-D Pózniej bedziecie ciuchy kombinowac.
No i generalnie plec nie taka wazna, wazne zeby zdrowe bylo:-)
 
pewnie że zdrowie najważniejsze, tym bardziej że maiłam półpaśca, młoda też miała jakieś wirusówki którymi maluszek mógł się zarazić i do samego porodu pewności nie będzie co do tego czy wszystko jest ok.
 
kasiadz to super ;-) dobrze ze dziecko zdrowe, to najwazniejsze. moze nie bedzie u was problemow z siusiakiem. ja tez bym sie tego obawiala jesli mam byc szczera. wiesz to ze siosty to wcale nie znaczy ze beda sie lepiej dogadywaly... przy tak malej roznicy wieku i tak wszystkie dzieci sie na poczatku leja :-p
 
Elifit współczuję:-(
mnie babcia też zmarła w tym roku w czerwcu:-(

Kasiadz gratuluję synka!!fajnie jest mieć parkę, a obsługa siusiaka jest prosta,moim zdaniem łatwiejsza niż obsługa dziewczynki,tyle tam zakamarków...a siusiak raz dwa dookoła i gotowe:-)

Co do różnicy wieku to chyba nie ma reguły,każdy się leje.Między Zosią a Filipem 7 lat różnicy i ciągle się kłócą i leją,kłócą w sensie,że Zosia piszczy i krzyczy na Filipa a on na nią bo przecież jeszcze nie mówi i ciągle jest płacz. Między mną a moim bratem jest rok i dwa m-ce różnicy i też się zawsze laliśmy a teraz mamy słaby kontakt ze sobą.

A ja muszę się pochwalić,że dziś miałam egzamin na prawko i zdałam!!!!:-):-):-)co już pewnie niektóre wiecie z fb.
 
reklama
Do góry