reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

mój właśnie poszedł spać:)maruda okropny od dwóch dni, nie chciał jeść teraz ale w końcu po godzince skłonił sie do jedzenia i zasnął mam nadzieje,że nocka będzie oki.
 
reklama
Przepraszam Was dziewczyny, że tak mało piszę ale szukanie mieszkanie jest czasochłonne. Ciężko coś fajnego znaleźć, a do tego wszystkiego mam mnóstwo referatów na studiach do napisania. Lena też jest jakaś nieswoja od kilku dni - pewnie skok. Teraz zasnęła a dziś same jesteśmy, M pobiegł na pokera do znajomego z ulicy.
 
a ja już po odwiedzinach u babć :-) , mały wreszcie zasnął, duzy się kąpie a ja piję lampkę wina za zdrowie małża bo ma dzis imieniny.
Milego wieczorku. Jutro chyba nie uda mi sie byc z Wami , bo przed południem idę na ten pogrzeb , potem jeszcze do mojego taty na dzien dziadka , potem sprzątanie , a wieczorem idę na babską imprezkę :-), no ale jak znajdę chwilkę to zaraz sie zamelduję.

Miłego weekendu
 
Ulisia wierzę,że będzie dobrze!!! Inaczej być nie może...

A mój starszy syn,w ramach dnia babci,był z babcią na...basenie. Szczęśliwy był,jak nie wiem co:tak:. Ale spać u babci ie chciał,więc wieczorem pojechałam po niego. A Franek zasnął o 19,obudzi się o 5-6 na żarełko i pośpi jeszcze do 8,BO JUTRO SOBOTA!!!!!!!I nie trzeba wstawać wcześnie!!!!!
 
ulisia moja córcia też jest rehabilitowana z powodu asymetrii i też prawostronnej i to zbaczanie wzroku też u niej się pojawia ale to podobno nic poważnego. Najważniejsze to dobrze nosić dziecię żeby jeszcze jej nie zaszkodzić i nie pogłębiać wady. My mamy zalecone stosować masaż shantala ale kiepsko jak na razie bo mała się bardzo drze a w czasie masowania powinna być zrelaksowana więc szybko koncze masaz:-( Rehabilitacja i wizyty u specjalistów w ramach NFZ oczywiście się należy
 
ulisia, oby szybko sie poprawiło Dziubasowi!!! katthe chyba się orientuje w temacie rehabilitacji tą metodą, może podpytaj ją???
doris, skupię sie na rzeczy przyjemnej: udanego babskiego wieczoru:D
emiś, no to niezła babcia:D:D:D już ja widzę swoją mamę z jej wnusia na basenie:p

mąż walczy z dzieciem, które znowu odmawia współpracy i spać ani myśli... czy wy czekacie aż dziecko samo zaśnie? bo Inka przy cysiu po kąpieli zasypia, ale po chwili jest już wyspana i co? mam czekać do nie wiadomo której aż znowu zachce sie jej podrzemać? bo tak by było... masakra... kiedy ona zacznie zasypiać normalnie?:(
my dzisiaj mielismy następny zakręcony dzień. nawet nie było kiedy pochustować sie i sfocić:/ będziecie musiały niestety poczekać... ale babciom podobały się prezenty, przynajmniej tyle dobrego:D
 
reklama
Rehabilitacja i wizyty u specjalistów w ramach NFZ oczywiście się należy
heh no niby tak... ale... gdybym czekała na neurologa na NFZ to bym jeszcze do maja czekała bo taki podano mi termin. a prywatny lekarz oczywiście nie wystawia skierowania do rehabilitanta na NFZ... tylko prywatnie. Ale nieważne - ważne żeby dobrze było... A Twoja malutka długo już jest rehabilitowana? widzisz jakieś efekty...?
 
Do góry