natolin
Fanka BB :)
masz rację :-)natolin za to Twój skarbek spi w nocy .... cos za cos :-/ . Wolalabym przespac calą noc w zamian za wszystkie dzremki w ciągu dnia.
moriam kotek cudny! i w ogóle uwielbiam koty!!!!!!
onesmile trzymaj się kochana!!!
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
masz rację :-)natolin za to Twój skarbek spi w nocy .... cos za cos :-/ . Wolalabym przespac calą noc w zamian za wszystkie dzremki w ciągu dnia.

dobrze,że mam zawsze wodę mineralną w domu,to miałam dla małego.Krzyś śpi,ale jakoś niespokojnie.Trzy razy mi sie rozpłakał przez sen tak żałośnie,biegnę do pokoju a on śpi i popłakuje przez sen.Bidulek,ciekawe co może się śnić takiemu maluszkowi.Doczytałam o tych porwaniach dzieci....aż mnie ciarki przeszły,jeju ja nie wiem co bym zrobiła...zawyłabym się chyba!Hej!
Sarisa ten konkurs od nowa jest? Kliknęłam i patrze, a tam tylko 10 pkt.
.