Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
Doris w miarę jest ok :-)
Myślałam że nie ogarnę Was ale w miarę się udało tylko trochę rozwleczone na 3 razy...

a tak w ogole to moje dziecko od poniedzialku dziala według nowego rozkładu jazdy gdzie o 16 jest dodatkowa godzinna drzemka skracając tym samym poludniowa o połowę i lądujac w łóżeczku o godz 23 uffff
,doczytałam o karmieniu piersią.Ja tez karmię jeszcze i kilka mamusiek tu na forum też jeszcze zostało na placu boju.2 tyg temu w sobote rano postanowiłam że Borysek dostaje ostatnie mleko z cyca a nastepne bedzie dopiero po kąpaniu.Cały dzien biegałam i wymyślałam mu coś do jedzenia aby nie zglodniał bo wtedy zaczął by się ryk i by bylo "po ptakach" i dotrwaliśmy do 20
i tak jest do dzisiaj,w dzień jest jedzionko i tyle!Moze spróbuj tak



