reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dorisku a ja Ci się przyznam że mimo iż do Szczyrku zawsze z Cieszyna miałam blisko to .... nigdy nie byłam:-):-). Skoro tam tyle śniegu to może warto zabrać sanki i się tam przejechać?:-)
Odnośnie apetytu to widzę że już jest głodny bo chodzi i mówi "am" bo jadł kleik po 8 więc trochę czasu minęło.
kania ja też mam nadzieję że to żaden rota i w ogóle.
roxi dla Was też zdrówka i tulaski, szkoda że nie możecie wyjść wieczorem bo wiem że Ci zależało na tym wyjściu:-(
 
reklama
witam na sekunde i spadam do pracy. zdazylam naszybko poczytac. wieczorem popisze dopiero:) cmokusiam wszystkich a szczegolnie chorusiane mamusie i dzieciaczki oraz zdolowanych rowniez:) sama mam dola, dzisiaj mam dzien wyjca i wyje:( nic, spadam juz i do 22h, see you!!!
 
doris- u mnie tez zamiec, a ja nawet rzadnej miotelki czy skrobaczki w aucie nie mam!! :szok:tegoroczna zima oslabila moja czujnosc w tym temacie;-)
dziulka- ale przeciag! i nie rycz:)milej pracki
 
Dziewczynki wpadam się z Wami przywitać i życzyć Wam miłego dzionka...ja aktualnie odpoczywam póki Miłosz udał się na drzemkę (co jak co,ale mój syncio mam naprawdę niespożyte pokłady energii:szok:i nie mam siły by nawet z Wami pisać).Buziaki!!!
 
Doris fajnie masz ze tak bliziutko mieszkasz od Szczyrku ja juz tak tęsknię za śniegiem mój Bartek to juz wogole na sankach jeździł jeszcze w pl 4 lata temu i nie pamięta juz:-(
Kania doczytalam o koleżance współczuje bardzo mam nadzieje ze szybko wróca obie do sił dobrze ze z siostra trochę lepiej a jak tata?
Roxi zdrowka dla was chorowitki wy nasze:-)
Emis to sie Franek wkoncu sie doigral moze niebedzie juz wchodzil:confused2:Cmok w tego guziolka
Nat widzę ze u ciebie kiepsko?coś sie stało?czy stare sprawy?
Dziulka glowa do góra będzie dobrze:tak:

Wymyslilam sobie remont 1 pokoju wszystko sobie obmyslilam i jutro zatrudniamy mojego k do pracy oczywiscie nic zadarmo niema:-DMaluje pokój na czerwono:-DPoszukuje jakiś super firan tylko wlasnie z tym mam największy problem bo mam nietypowe okno i to ze tutaj nic niema wszystko na jedno kopyto zwyczajne białe nijakie firanki wiec szperam po internecie i kombinuje
 
no i w końcu na główny udało mi się zawitać :-) więc mówię ładne dzień dobry i obiecuję, że wieczorem będę na dłużej.
 
doris, twój pomysł ze zmianą klimatu bardzo mi się podoba, co tam Alpy, lepszy Szczyrk w dobrym towarzystwie ;))) Tylko teraz musze jakiegoś sponsora znaleźć :p Patryk obudził się, nadal w niezbyt dobrym nastroju :/ To chyba zęby go tak męczą bo już prawie całą rękę sobie wsadził do buzi :O No i po dwóch całkiem niezłych nockach, dzisiejsza znowu była niezaciekawa :(
To może we dwie zaczniemy szukać, i będzie łatwiej ;-) Poza tym współczuję nocki i trzymam kciuki by Patrykowi humorek się poprawił. Oliwia też ma kiepski po żłobku i padła mi w minutę.
Doris dzięki za zaproszenie :-)
Doris, Moriam
u Nas też zamiecie śnieżne, ledwo co dojechałyśmy do żłobka, jak wyszłam od dentysty to świata nie było widać...
Mała_mi trzymam kciuki za Was, żeby wymioty już nie wróciły a Ty żebyś wróciła do pełni sił.
Wioli tata czeka na wyniki, progonozy nie są zbyt dobre ale nie gdybajmy...a jak Twoja przyjaciółka? Masz z nią kontakt??? Na allegro poszukaj jakiś fajnych firan :-)
Dziulka nie płacz Kobieto, uśmiechnij się przecież masz takie cudo w domu !!!
Rysia odpoczywaj póki możesz bo pewnie do póxnego wieczora będziecie urzędować, przypuszczam że my też.
Makuc witaj, co u Ciebie??? jak tam Twoje pracowe sprawy??? Alicji podbródek się zagoił??? Mężuś dalej choruje??? jaki motyw tego tatoo będziesz robiła???
 
robię dzisiaj drugie podejście do pisania na bb...a więc Miłosza moja mama zabrała do znajomych jakieś 0,5 godz. temu więc w końcu sobie odpoczywam:tak:i wiecie co,tak sobie myślę co ja mogę wymyślić (jakieś zabawy,zajęcia co mogły by rozładować energię mojego dziecia bo po prostu nie daje sobie z nim rady...nie wiem czy to już jakiś wcześniejszy bunt 2-latka:szok::eek:więc jeśli macie jakieś pomysły to napiszcie na odpowiednim wątku bo chętnie skorzystam z jakiś sposobów:tak:).Co jeszcze...dzisiaj miałam księdza po kolędzie i nawet poświęcenie mojego dziecka nie wpłynęło na to by choć przez chwilę byl grzeczny:-Da wieczorem przyjeżdżają do nas znajomi...ta koleżanka o której Wam pisałam że poroniła bo chcę sobie pogadać (a ja chcę ją opić,by choć przez chwilę wyłączyła u siebie myślenie).No i jeszcze odnośnie zimy...chociaż jej nie lubię to powiem Wam (bez bicia)że całkiem,całkiem podoba mi się jak jest tak biało (bo lepiej jest tak niż ta szara pogodowa "bezpłciowość":eek:).
 
Kania wlasnie przed chwila z nią rozmawialam:-)Mówi ze trochę lepiej ale po głosie wiem ze jeszcze nie:-(Z tata będzie dobrze coś tak czuje:tak:
Makuc wlasnie ty robisz tatuaz ja cię umoralniac niebede bo tez jestem posiadaczka powiem tylko tyle weź ołówek bo boli jak cholera;-)
Mała mi jak to od środy nic nie jadlas?wogole nic?
Kania szukałam na Allegro są sliczne ale prawie nikt nie wysyła zagranicę znowu jak mam sie prosić zeby mi ktoś wysłał to dziękuje
Rysia jak juz ksiądz nie pomógł to ciężka sprawa:-D:rofl2::-D


Moja siostrę dzisiaj w sklepie okradli na 300 funtów:szok:Tzn ona pracuje w sklepie Cygan wszedł jej za kasę i zanim sie zorientowala ukradł karty tel za trzy stowki ona niepotrafi sie bronić przed takimi nieumie być stanowcza mówiłam zeby zadzwoniła do mnie to bym przyjechała to niemysli wogole akurat mama była u mnie to bym w minutę tam była a teraz sie męczy
 
reklama
Do góry