reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

reklama
Jejku Filip wyszukal w sklepie szable i lornetke pirata i tatus niemogl odmowic a teraz biega po mieszkaniu w poszukiwaniu potworow ktore dziwnym trafem znajduja sie w sypialni ktora ja szczelnie zamknelam by w spokoju posiedziec przy kompie!!! Niby mowie ze w lazience jakies widzialam ale co chwila wraca z pytaniem gdzie dokladnie je widzialam i karze mi isc je pokazac! Jenki tata kolacje robi i niemoze sie nim zajac... :-( Postaram sie pisac ale pewnie dlugo mi zajmie bo co chwila cos warznego znajduje moj synek!
paulka82 no to rzeczywiscie niezle cyrki mialas! Ale widze ze obie mialysmy szczescie bo mi Gin powiedzial ze po wyjeciu spiralki to kilka miesiecy potrwa az zajde a tu bum juz trzecia @ nieprzyszla :tak:
pysia_23 korcze ale masz swietna roznice wiekowa! Nieczesto zdazaja sie takie reczy! Ciekawe jaka roznica wyjdzie z trzecim? :-D Jak bylam w ciazy z Filipem to od 7 msc tez bylam samiutka. Tylko szwagierka i dwie siostry ale dalam rade. Szkoda tylko ze Artura przy porodzie niebylo bo napewno by mi pomogl. No ale coz czesto musi tak byc ze praca warzniejsza :-( Tym razemm tak niebedzie.Powiedzialam ze za nic w swiecie w tym roku niewyjerzdza i ma brac tylko auftragi na miejscu!
Ren Witamy i Ciebie! Widze ze naprawde duzo nas sie robi!Mam nadzieje ze obliczenia dobze wyszly i nieuciekniesz nam do mam wrzesniowych :tak: No i te dolegliwosci! Chyba juz zapomnialam jak to bylo z Filipem bo sie dziwie ze tak wczesnie mnie piersi bola i zgaga i nawet kawa mi niesmakuje!

Zaraz bedziemy miec gosci na kolacji co nam pogratulowac chca! Juz sie ciesze bo bede w centrum uwagi :-p:-p:-p Juz zaczely sie telefony ze ktos ma wuzek i ciuszki i zabawki :-D:-D:-D he he he jeszce 8 miesiecy a juz sie zbieranina zaczyna !
A mam pytanko? jak tam wasi faceci zareagowali na to ze tym razem wam sie udalo?
 
Cześć bira!

co słychać u Ciebie? Jak samopoczucie?

Coraz nas więcej :-) Może nam moderatorki założą taki fajny dział jak są powyżej...?
 
bira Witamy i Ciebie mocniutko!
ulisia
Z tego co wiem na dniach powinni nas pzeniesc na gore. Poczekamy a w poniedzialek juz bedziemy na miejscu!
 
Hihi, to fajnie :)

Mój mąż to się ucieszył bardzo, bo długo się staraliśmy, ale teraz ostatnio to nie mogę z nim wytrzymać normalnie... Wkurza mnie strasznie i w ogóle łaskę robi że do sklepu pójdzie. Grrrrrrrrrrrrr... aż się gotuje we mnie
 
Ja mam dokładnie to samo! Też przeziębiona! Tylko że na zwolnieniu od środy do wtorku najbliższego. I co najgorsze nic mi praktycznie nie pomagało, chociaż teraz już chyba nieco lepiej - dostałam Bioparox.

I w ogóle strasznie się martwię tą chorobą, czy to nie zaszkodzi jakoś...

No i przeziębienie przerwało mi sesję :-) pół mam za sobą a pół przed sobą :baffled:
Napewno nei zaszkodzi bo czesto przy zagniezdzeniu kobiety sa przeziebione, oby tylko nei brac lekow bez konsultacji z lekarzem. Zycze udanej sesji. oj jak dobrze ze ja mam za soba 3 latka studiow ;-)
Witam i dołączam do października 2010:-)
witamy :-)
Ren Witamy i Ciebie! Widze ze naprawde duzo nas sie robi!Mam nadzieje ze obliczenia dobze wyszly i nieuciekniesz nam do mam wrzesniowych :tak: No i te dolegliwosci! Chyba juz zapomnialam jak to bylo z Filipem bo sie dziwie ze tak wczesnie mnie piersi bola i zgaga i nawet kawa mi niesmakuje!

Zaraz bedziemy miec gosci na kolacji co nam pogratulowac chca! Juz sie ciesze bo bede w centrum uwagi :-p:-p:-p Juz zaczely sie telefony ze ktos ma wuzek i ciuszki i zabawki :-D:-D:-D he he he jeszce 8 miesiecy a juz sie zbieranina zaczyna !
A mam pytanko? jak tam wasi faceci zareagowali na to ze tym razem wam sie udalo?
oj napewno nei uciekne bo wedlug dnia owu (mierzenie tempki) to bedzie 1 padziernika ;-) a ja mialam objawy jak na @ i dlugie plamienia wiec myslalam ze raczej przyjdzie @ a tu niespodzianka;-) moj maz cieszy sie neisamowicie ale jeszcze nie dowierzamy w szczescie:-D
 
Hihi, to fajnie :)

Mój mąż to się ucieszył bardzo, bo długo się staraliśmy, ale teraz ostatnio to nie mogę z nim wytrzymać normalnie... Wkurza mnie strasznie i w ogóle łaskę robi że do sklepu pójdzie. Grrrrrrrrrrrrr... aż się gotuje we mnie
przypominaj mu ze nei mozesz sie denerwowac i stresowac;-)

a wogole to czy w suwaczku z babyboom (suwaczki.com) mozna zmienic dlugosc cyklu, czy wyznacza on termin na podstawie standardowego cyklu 28 dni:confused:??? bo ja to raczej mialam dluzsze cykle :dry:
 
Ostatnia edycja:
ulisia no tak odrazu wykorzystujemy swoich merzczyzn a oni mysla ze przesadzamy!!! He he he. Niby to doperopoczatki ale jednak dokuczaja nam mdlosci nastroje zgagi itd.To wiadomo ze potrzebujemy kogos do przytulenia. Ja mialam tak z Arturem przy pierwszej ciazy ale po tym con ze mna przeszedl w tedy to teraz wie jak sie nastawic bym niewybuchla placzem z krzykiem " ty mnie wcale niekochasz" Teraz tez rozumie zy wymioty zmeczenie itp. to normalka w ciazy i ze to iewymysly kobiet by sie poobijac przez 9 msc. Daj mu kilka artykolow d przeczytania to potem bedzie dumny ze bedzie mogl ci do sklepu skoczyc.
 
przypominaj mu ze nei mozesz sie denerwowac i stresowac;-)

nie nosz... zaraz go zamorduję dosłownie.


a powiedz, jaki kierunek studiow skończyłaś?

Muminka - a w życiu, on nie zamierza nic czytać. Wlaśnie sobie siedzi w pokoju i mówi że mu o nic nie chodzi. A zachowuje się jakby laskę robił że żyje.

JESTEM WKURZONA!!!

ale mi przejdzie
 
Ostatnia edycja:
reklama
ulisia a ja nic szczegolnego uonczylam licencjata w zamiejscowym osrodku uniwersytetu szczecinskiego kierunek ekonomia a specjalnosc finanse i marketing w malych i srednich przedsiebiorstwach
a mezowi daj sie zaznajomic z nowa sytuacja ;) i posluchaj Muminki i podsun pare artykulow o dolegliwosciach w ciazy ;-)

Muminka masz fajnego meza ;-)
 
Do góry