reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

ewelw a masz kogoś do pomocy przy Zuzi? Myślisz, że podołamy z dwójką? Bo nasze Misie nie będą miały jeszcze 2 latek (Anastazja urodziła się 3 grudnia ;).... Planowaliście? Czy tak niby ale i tak był wielki szok? Będę pytać etapami bo bym Cię tu zarzuciła....
ulisia my rzeczywiście takie wczesne jesteśmy ale napewno będzie nas więcej i pierworódki tez się z czasem mam nadzieję pojawią. Trzeba tylko parę dni poczekać ;)
 
reklama
Troche sie tu naprodukowalo.
ulisia Jesli chodzi o witaminy to biore Femibion. Ogolnie zaczelam brac jak zaczelismy sie starac. Teraz jak jestem wciazy mam te witaminy za drmo bo u nas naszczescie tak jest ze kobiety w ciazy maja wszystkie witaminy leki itd za darmo. Wiesz ja w takich sprawach sprawdzam net . Patrze ktory produkt ma najlepsze opinie na kilku stronach i juz wiem co kupic.Czasem sie okazuje ze to ten najtanszy jest najlepszy. Tak samo jak z testem z ciazowym. Kopowalam zawsze droszzy myslac ze leiej pokaze wynik a okazalo sie to wlasnie ten tanszy jest bardziej wiarygodny.
No i jak dobrze pojdzie to chyba naprawde bedziesz pierwsza na porodowce.:tak:
paulka82 nie nie ja dobze zrozumialam i mimo wszystko sie dziwilam.Bo ja to jak mi sie @ trzy dni spozniala to juz po nastepny test lecialam wiec sie zdziwilam. :tak:
ewelw milo powitac nowa mame Pazdziernikowa!!!
daaa zycze powodzenia bys jeszcze trawila na pazdziernikowe mamusie.

Wiecie widze ze jestem jedyna ktora rozpaplala o ciazy wszystkim dokola!!! :-D:-D:-D Jakos jak jz Gin potwierdzil ciaze to niemoglam utrzymac jezyka i do wszystkich dzwonilam. Ogolnie to nikt niewiedzial ze sie staramy poniewarz mialam spirale ktora mialam miec jeszcze jeden rok ale zdecydowalismy sie wyjac ja wczesniej. I dlatego prawie nikt nam niewierzyl i raczej mowili "Czemu nic niemowiliscie" zamiast " Gratulujemy" :-) No ale niespdzianka wieksza byla.
Mnie dzis caly dzien zgaga pali ale pije mleczko bo niby pomaga. Oj jak byc wciazy!!!
 
gabires masz racje jesli o zbior mam na pazdziernk. Do polowy lutego chyba macie czas by wam tesciki pozytywne wyszle by zagoscicna tym watku!
 
Muminka już Ci wszystko wyjaśniam, zanim zaszłam w pierwszą ciążę miałam spore kłopoty z miesiączkowaniem, zdarzało mi się,że @ spóźniał mi się nawet miesiąc, w końcu trafiłam na super lekarkę, która nie wiązała tego z moim wiekiem tylko od razu skierowała mnie na badania i okazało się że winne są hormony m.in. prolaktyna, leczyłam się na to ponad rok(brałam leki) i ta lekarka powiedziała mi,że po zakończeniu kuracji dopiero za ok 3-4 miesiące będę miała owulację, więc wtedy z moim chłopakiem za bardzo nie uważaliśmy i jak mi się spóźniał @ to nie panikowałam,ale po jakiś dwóch tygodniach zaczęłam się źle czuć i zrobiłam test i okazało się,ze jestem w ciąży :-):-D nie tylko ja byłam w szoku :szok: ale moja lekarka też,że miesiąc po odstawieniu leków zaszłam w ciąże
a z druga ciążą po prostu już miałam nauczkę,ze spóźniający się @ wcale nie oznacza ciąży i wolałam zaczekać trochę dłużej,żeby się nie rozczarować:-)

ale sie rozpisałam:-D
 
ulisia nie wiem kiedy ale pewnie w przyszłym tyg. się wybiorę (prywatnie) ale właśnie głowię bo nie wiem, do którego iść... Nie do końca jestem zadowolona z poprzedniego ale go znam więc się waham i grzebię po necie w poszukiwaniu jakichś informacji o innych gin.

noo, tylko nie zwlekaj za bardzo, bo podobno od listopada taka nowa ustawa jest, że żeby otrzymać becikowe to trzeba mieć zaświadczenie że się było u gina przed 10 tyg ciąży... :tak:

my rzeczywiście takie wczesne jesteśmy ale napewno będzie nas więcej i pierworódki tez się z czasem mam nadzieję pojawią. Trzeba tylko parę dni poczekać ;)

hihi, no fajnie, im nas więcej tym weselej :-D

ulisia Jesli chodzi o witaminy to biore Femibion. Ogolnie zaczelam brac jak zaczelismy sie starac. Teraz jak jestem wciazy mam te witaminy za drmo bo u nas naszczescie tak jest ze kobiety w ciazy maja wszystkie witaminy leki itd za darmo. Wiesz ja w takich sprawach sprawdzam net . Patrze ktory produkt ma najlepsze opinie na kilku stronach i juz wiem co kupic.Czasem sie okazuje ze to ten najtanszy jest najlepszy.

Wiecie widze ze jestem jedyna ktora rozpaplala o ciazy wszystkim dokola!!! :-D:-D:-D Jakos jak jz Gin potwierdzil ciaze to niemoglam utrzymac jezyka i do wszystkich dzwonilam. Ogolnie to nikt niewiedzial ze sie staramy poniewarz mialam spirale ktora mialam miec jeszcze jeden rok ale zdecydowalismy sie wyjac ja wczesniej. I dlatego prawie nikt nam niewierzyl i raczej mowili "Czemu nic niemowiliscie" zamiast " Gratulujemy" :-) No ale niespdzianka wieksza byla.
Mnie dzis caly dzien zgaga pali ale pije mleczko bo niby pomaga. Oj jak byc wciazy!!!

Nie no, ja też trochę rozpaplałam... ale staram się powstrzymać, bo ja to jeszcze nie potwierdzona jestem (chociaż po objawach i 3 testach to raczej jestem pewna). Chyba pójdę jeszcze w międzyczasie na betę, tak żeby się uspokoić.


A tak w ogóle... to właśnie nauczyłam się wielo-cytować :-D:-)
 
Gratki dla październikowych mam.
Jak ten czas leci jeszcze niedawno powstawał nieśmiało nasz wątek wrzesień 2010:-)
Co do mam w 2 ciąży dacie radę
U mnie między 1 a 2 synkiem różnica 2 latka 2 miesiące 2 tygodnie i dwa dni :-D i jakoś dałam radę a mąż mój zwiał do Irlandii gdy byłam w 6 m-cu z 2 synkiem więc praktycznie byłam sama z mama do pomocy :-)
Wystarczy dobry plan dnia i dacie rade ja z 3 chyba też dam rade :tak:
 
witam to i ja bym skromnie chciala dolaczyc do watku z wlasnych obliczen wychodzilo by okolo 1-3 pazdziernik, ale wszystko sie wyjasni w poniedzialek jak pojde na wizyte. rozbieznosc mi wychodzi ze wzgledu na zmiennosc cykli jakie mialam:dry:. Zycze spokojnych miesiecy ciazy :-)
 
:-)
dzisiaj juz dobrze, a bylam od wtorku do wczoraj na zwolnieniu bo fasolka niestety spowodowala u mnei przeziebienie ale wazne ze juz lepiej :tak:
pozatym male objawy ciazowe mam, standardowo czesto biegam do ubikacji i biust ociezaly i bolesny pozatym wszystko po staremu ;-) w poniedzialek ide do lekarza wiec wszystkiego sie dowiem :-)

a co u Ciebie?
 
reklama
:-)
dzisiaj juz dobrze, a bylam od wtorku do wczoraj na zwolnieniu bo fasolka niestety spowodowala u mnei przeziebienie ale wazne ze juz lepiej :tak:
pozatym male objawy ciazowe mam, standardowo czesto biegam do ubikacji i biust ociezaly i bolesny pozatym wszystko po staremu ;-) w poniedzialek ide do lekarza wiec wszystkiego sie dowiem :-)

a co u Ciebie?


Ja mam dokładnie to samo! Też przeziębiona! Tylko że na zwolnieniu od środy do wtorku najbliższego. I co najgorsze nic mi praktycznie nie pomagało, chociaż teraz już chyba nieco lepiej - dostałam Bioparox.

I w ogóle strasznie się martwię tą chorobą, czy to nie zaszkodzi jakoś...

No i przeziębienie przerwało mi sesję :-) pół mam za sobą a pół przed sobą :baffled:
 
Do góry