reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

a wogole to czy w suwaczku z babyboom (suwaczki.com) mozna zmienic dlugosc cyklu, czy wyznacza on termin na podstawie standardowego cyklu 28 dni:confused:??? bo ja to raczej mialam dluzsze cykle :dry:
 
reklama
Ulisia, dzięki, ze pytasz. Na razie samopoczucie ok. W przeciwieństwie do pierwszej ciaży kiedy wymiotowałam praktycznie od początku. Trochę jestem śnięta, ale to pikuś przy Indze, bo wtedy mogła bym iść spać zaraz po tym jak wstawałam z łóżka. Oby mi się to nie zmieniło;-)
Piszecie o mężach... Mój przeęty tak, ze nie mogę na arzie w domu nic;-) Całowicie oszalał, przynajmniej tym razem będzie się mógł wykazać, bo w poprzedniej ciąży widywaliśmy się co kilka tygodni:-) Al teraz sobie odbiję;-)
 
Bira to zycze spokojnej ciazy i jak namniej nieprzyjemnych dolegliwosci ;-) a maz widze staje na wysokosci zadania;-) tylko oby nei przesadzal zebys nic a nic nei robila

ja juz na dzis uciekam zycze spokojnego wieczorku:-)
 
Ren, nie da rady nic nie robić;-) Małe dziecko, dwa duże psy i maz do 18 w pracy w ciągu tygodnia:baffled: A mieszkamy w Holandii, wiec rodziny do pomocy brak;-)
 
Własnie sobie uswiadomilam, że 2 lata temu zobaczylam II krechy na teście ciążowym.

Powodzenia mamusie październikowe 2010 - październikowa mama 2008.
 
ewelw to możemy sobie pogratulować i się uściskać! Witam Cię gorąco i mam nadzieję, ze lepiej się poznamy przez te nadchodzące miesiące :) Rodziłam w Suchej Beskidzkiej, poród miałam sn i było dobrze (kilka rzeczy nie tak, inne super). A Ty? Masz nadzieję, ze będzie lepiej? Śliczną masz Córusię - gratuluję!!!
Hej!! Ja jestem na gudniówkach 2008 i tam opisałam mój poród, zapraszam, a czy tyb też byłaś poprrzednio na forum??
 
Ojej znikam na chwilę i tu tyle czytania.....
Ren i Bira - witam serdecznie|! Gratuluję ciąży i życzę Wam i sobie by nasz okres oczekiwania przebiegł zdrowo i radośnie :)
Ulisia może M. się jeszcze nie odnalazł w nowej sytuacji? Daj mu może troszkę czasu i nie denerwuj się bo to szkodzi Dzidzi ;)
ewelw miałąm termin na 27/11/2008 więc podglądałam i podczytywałam listopadówki ale zaraz poszukam i poczytam jak to było u Ciebie.
Muminka ale ile radości szpada może przynieść! A nie boisz się, że będzie zazdrosny o Maluszka/kę?
 
reklama
Ren dziekuje.Meza mam rzeczywiscie fajniuskiego ale jak kazdy facet ma swoje wady. Ja z charakterku to taka rozbrykana jestem i dla tego mam zrozumienie do wielu rzeczy. Po zatym oboje jestesmy troche stuknieci :-D i dlatego niemamy czasu na klotnie bo one sie szybciutko koncza jakims zartem gilgotkami cz yczyms innym takim... oj zadna normalna z naspara... A propo suwaczkow to tam mozna tez zmienic dlugosc cyklu. kasujesz 28 i wpisujesz inny.
bira Jenki ja tez mialam przy pierwszej. Wszystko zaczelo sie jakos w styczniu czyli ...8 czy 9 tydzien.Caly czas spalam i wmiedzy czase przytulalam kibelek!!! Tak przez prawie 2 msc.!!! Mam nadzieje ze tym razem tak niebedzie! Szkoda ze na miejscu nkogo niemasz .Napewno niejest latwo ale masz nas zawsze na miejscu!!!:tak:
ulisia niech ci zawsze tak szbko przechodzi! Ja to bym chetnie zobaczyla naszych facetow w ciazy...:szok::szok::szok: Niech sie wiec ciesza ze my to robimy i niech nam kazda zachcianka z czola zczytuja!!!
gabires o Filipka sie niemartwie bo on ma bardzo dobry kontakt z malutkimybaby i to on ogolnie namowil nas do rodzenstwa. Pozatym jak sie dowiedzial ze mam baby w brzuszku to sie tak milutenko zapytal czy moge juz ja wyjac to on sie z nia pobawi :-D Jak mu tlumaczylismy ze niemozemy miec dzidzi bo np. mieszkanie za male i niebedzie miejsca na luzeczko to on na to "dzidzia moze spac ze mna" Albo ze niemam miejsca na szafke dl adziecka to ona to ze w swojej miejsce zrobi...Slodziak moj kochany. No i wyprosil...

A jak tam u was? Nie wszystkie z nas maja juz dzieci ale te co maja? Mowilyscie juz swoim pociechom? Tlumaczyliscie cos wczesniej?
 
Do góry