reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Dzień dobry!


Nie mogę spać... :dry:

Jak tam dzisiaj u Was? U mnie praktycznie bez zmian, chociaż chyba wygląda na to, że powoli zdrowieję...

U nas zaczęły się ferię i dziś raniutko mój mąż pojechał do pracy na zimowisko... wraca za tydzień.
 
reklama
a wogole to czy w suwaczku z babyboom (suwaczki.com) mozna zmienic dlugosc cyklu, czy wyznacza on termin na podstawie standardowego cyklu 28 dni:confused:??? bo ja to raczej mialam dluzsze cykle :dry:

No właśnie... ja też nie potrafię tego zmienić zupełnie :no:
 
Ren, nie da rady nic nie robić;-) Małe dziecko, dwa duże psy i maz do 18 w pracy w ciągu tygodnia:baffled: A mieszkamy w Holandii, wiec rodziny do pomocy brak;-)
Ale i tak dacie rade ze wszystkim :tak: a maz ma dobre nastawienie i to sie liczy;-)
Powodzenia mamusie październikowe 2010 - październikowa mama 2008.
dziekujemy :-)
Ren i Bira - witam serdecznie|! Gratuluję ciąży i życzę Wam i sobie by nasz okres oczekiwania przebiegł zdrowo i radośnie :)
Dziekuje i wzajemnie :tak:
Ren dziekuje.Meza mam rzeczywiscie fajniuskiego ale jak kazdy facet ma swoje wady. Ja z charakterku to taka rozbrykana jestem i dla tego mam zrozumienie do wielu rzeczy. Po zatym oboje jestesmy troche stuknieci :-D i dlatego niemamy czasu na klotnie bo one sie szybciutko koncza jakims zartem gilgotkami cz yczyms innym takim... oj zadna normalna z naspara... A propo suwaczkow to tam mozna tez zmienic dlugosc cyklu. kasujesz 28 i wpisujesz inny.
I tak fajna para z Was ;-) my tez dwa wariaty jestesmy :-D
co do suwaczka to wlasnie nie widzialam okienka z wyborem dlugosci cyklu:confused::no:
Dzień dobry!
Nie mogę spać... :dry:

Jak tam dzisiaj u Was? U mnie praktycznie bez zmian, chociaż chyba wygląda na to, że powoli zdrowieję...
Ja tez jakos kiepsko spalam, do tego byla taka pelnia ksiezyca ze masakra:szok:
zycze Ci duzo zdrowka :tak:

a wogole witam sie z rana:-)
 
Serwus Dziewczyny!
Ulisia czy możesz mi tu szybki instruktaż wielocytowania zrobić bo ja jakoś nie daję rady.... Przykro mi, że zostałaś sama ale pamiętaj, że my tu jesteśmy i chętnie pocieszymy :)
A mnie coś jajnik prawy boli i trochę jestem zaniepokojona :(
 
Spokojnie, mnie też jajnik pobolewa cały czas lekko. Już się przyzwyczaiłam.

A więc tak:
przy postach które chcesz wielocytować zaznaczasz ten plusik na dole obok słowa cytuj (możesz śmialo zmieniać strony w międzyczasie)
a na koniec "odpowiedz" ale nie to przy poście tylko na samym dole pod postami.

powodzenia!
 
A jak tam u was? Nie wszystkie z nas maja juz dzieci ale te co maja? Mowilyscie juz swoim pociechom? Tlumaczyliscie cos wczesniej?
Moja Miśka ma 13 miesięcy więc narazie robi "cacy cacy" brzuszkowi i ewentualnie wciska kciuka w mój pępek (to chyba takie cześć:-)) Mam nadzieję, że jakoś wszystko się ułoży i Dzieciaki się dogadają ;-)
 
Z tym suuwaczkiem to jest tak. Na glownej stronie BB jest
kalkulator ciazy. Tam zmieniasz cykl i bach masz juz termin porodu. Potem idziesz na suwaczek i wpisujesz date porodu.

gabires moj Filip tez mi reczki do pepka wklada bo on mysli ze przez niego zobaczy lub poczuje dzidzie po zatym on wierzy taj jakos ze dzidzia wlasnie z pepka wychodzi!

Co do tych bolow janikow to wiem ze to normalne . Cale cialo nam sie zmienia itd i dlatego boli. Przy pierwszej ciazy strasznie sie tego balam ale Gina mi naszczescie wytlumaczyla i juz bylam spokojna.
 
reklama
znalazłam taką fajną stronkę z kalkulatorem:
Terminarz ciąży :: MediWeb.pl
liczy nie tylko termin porodu ale też różne inne rzeczy :D
bardzo fajne i przydatne:tak:
Z tym suuwaczkiem to jest tak. Na glownej stronie BB jest
kalkulator ciazy. Tam zmieniasz cykl i bach masz juz termin porodu. Potem idziesz na suwaczek i wpisujesz date porodu.

Co do tych bolow janikow to wiem ze to normalne . Cale cialo nam sie zmienia itd i dlatego boli. Przy pierwszej ciazy strasznie sie tego balam ale Gina mi naszczescie wytlumaczyla i juz bylam spokojna.
dziekuje za wytlumaczenie sprobuje zmeinic suwaczek wg Twojego opisu :)
no wlasnie teraz jest taki okres przyzwyczajania sie organizmu do nowej roli, mnei jajniki nei dokuczaja ale czasem jakby podbrzusze pobolewa ja wtedy sie smieje ze fasolka sie rozpycha;-)
 
Do góry