reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Nadal w dwupaku :-) Weekend zleciał tak szybko, że czasu za bardzo nie miałam by odpocząć. Dziś od rana u teściów, potem odwiedzić moich rodziców. Oliwia strasznie pobudzona i taka niespokojna :-( Wczoraj wieczorem byłam z koleżanką w kinie na filmie "Nieulotne". Szczerze jakoś mnie nie porwał, za to pizza po filmie zrekompensowała wszystko. Zaraz zmykam do łóżka, bo już ledwo na oczy widzę. Nadrobię jutro to co naskrobałyście, spokojnej nocki życzę.
 
reklama
witam wieczornie.

JOLI musze jeszcze zrzucic za duzo nadwagi jeszcze mam. jak zjade 13 kilo to bedzie bosko.

KANIA pizza lepsza niz film:)))

dzis Leane tylko 1 raz dostala :( a tak to same :)

poza tym u mnie bardzo zle.... na zamkneitym szczegoly.... mam dosc. wychodze z domu.
 
Bry.
Happy pochwal się kreacją Amelki na bal :-) Fajnie, że Amelce podobały się zakupy a wy jesteście z nich zadowoleni :-)
Agusinka to były standardowe badania, końcowe przed porodem żeby mieć aktualne, GBS, toxo, testy tarczycowe, usg, morfologia, mocz. Byłam też pod obserwacją bo mam mało wód.
Wioli Oliwia była przygotowana, na to że mnie nie będzie, powiedzieliśmy jej że jadę do pana dr na kilka dni, że będzie mnie badał i Gabrynię. Tęskniła bardzo, mąż mówił że stale pytała o mnie. A jak po weekendzie? Jak chłopaki i K?
Dawidowe to bardzo się cieszę, że Laura zdrowiutka :-)
Ida gdzie ten bociek? Czyżbyś zaciążyła ;-) Towar dotarł?
E-lona zdrówka dla Laury, pochwal się strojem, na pewno nie byle co !!!
Makuc jak Alicja? Spadła jej temp? Oby to trzydniówka. Taki urok przedszkoli/żłobków. W tamtym roku Oliwia co miesiąc nam chorowała a teraz już mniej. To teraz w banku też pracujesz? Stąd te dwa etaty?
Dziulka mam nadzieję że emocje opadły i nie włóczyłaś się nigdzie po nocy sama.
Joli77 i jak w pracy po feriach? Widzę że już dziewczynki po ospie mają się dobrze :-) A mężuś kiedy wraca z kursu?

Dziś mnie obudził paskudny ból w pachwinach :-( chyba Gabrynia się kokosi :-) Więc zarządziłam dzień leżanki przynajmniej do powrotu Oliwii. I tak rano odwoziłam ją do żłobka, potem zakupy "małe" i do domu. Wchodzenie po schodach zaczyna mi sprawiać ból... Kurczę z Oliwią nie miałam takich akcji :-(
 
Ostatnia edycja:
Witam-
Dziulka rozumiem ze dalej się dietujesz?A co twój mąż na to ze tyle kg już zrzuciłaś .Emocje już opadły - czyżby chłopina cię zdenerwował?
Kania- jeszcze troszkę dasz radę :-)A dziewczynki już dobrze po ospie.Mąż wraca na dobre w połowie kwietnia, ale na weekendy wraca do domku:-) Odpoczywaj!!!!!!!
To tyle ja już dziś po pracy, po południu do Kamili przychodzi koleżana- będą wariacje!!!!
 
hejka

Kania- ja myślę o tobie, jeszcze nie wiele masz, ale to zleciało, a co ciąża to gorsza. Ja na początku się czuję jakbym miała zaraz urodzić. Powodzenia na porodówce.

Ja na chwilkę wpadam, obowiązki, nie chce się nic, dzieciaki rozrabiają. A ja wiecznie zmęczona. Pozdrawiam laski z forum
 
witam wieczorem. wczoraj wyszlam i wrocilam o 1h w nocy. wyjaralam prawie paczke fajek....

JOLI nei dietuje sie -nie mam sily i nerwowo mam wszystkiego dosc.

a zaponmialam wam wczoraj napisac co moje dziecko do mojej mamy walnelo wczoraj jak ukladaly puzzle:))))))) moja mama zle wpasowala kawalek a Leane " nie tutaj to ma byc PIPO!!!" i spojrzenie spod byka na babcie:) moja mama prawie spadla z wersalki:)))))
Leane dzis dostala tylko 1 buzke :( a tak to same zilone czyli :)))
jutro idzie z niania na impreze do szkoly- zabawa karnawalowa dla dzieci i Leane tez pozwolili uczestniczyc i z tego co wiem to nianai ja przebierze wymaluje i bedzie mldoa imprezowac bez matki i ojca :)))))))))) padne jak zobacze fotki:)
 
Hej ja tylko na chwilkę na fb wrzucilam fotki aniołka i biedronki a jutro na zamknięty bo już późno.

Dziula i jak mąż zrozumiał? to gdzie się szwendałaś do tej pory? aż tak Cię nosiło?
 
reklama
Do góry