reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

a my też mamy body kocham babcię i kocham dziadka, ale oddzielne, więc jutro nowe zakładamy ;-) no i prezenty fotogadżety z Piotrusiem oczywiście ;-)
 
reklama
DAGISU,
nas Wiktorek tez ma splaszczona glowke z tylko z lewej strony. ogladala SUPER PROFESJONALNA lekarka i zapewnila, ze to nic niepokojacego. gdy dziecko bedzie wiecej sie soba zajmowac, siedziec itc. sie wyrowna. bardziej kazala faworycowac te druga strone jesli chodzi o spanie ,lezenie...
 
dziewczynki które chrzciłyście już swoje bąble, czy brałyście do kościoła wózek?fotelik?,ja myślę o foteliku samochodowym że może w nim trochę posiedzi spokojnie a z wózkiem to bym musiała chyba po całym kościele chodzić i jeszcze najlepiej w drzwiach stać żeby czuł że jest na dworze,ale z drugiej strony w wózku może by pospał jakimś cudem, chyba łapie stresa
 
dziewczynki które chrzciłyście już swoje bąble, czy brałyście do kościoła wózek?fotelik?,ja myślę o foteliku samochodowym że może w nim trochę posiedzi spokojnie a z wózkiem to bym musiała chyba po całym kościele chodzić i jeszcze najlepiej w drzwiach stać żeby czuł że jest na dworze,ale z drugiej strony w wózku może by pospał jakimś cudem, chyba łapie stresa

wózek. i pół mszy spał - drugie pół był na rękach taty.
 
dzięki dziewczynki,ja tylko się boję bo jak wracam zawsze ze spaceru i wchodzę do klatki to Bartek się budzi i się złości,no i zaczyna się krzyk nie chce w nim leżeć, nic jeszcze zobaczę, najgorsze że u mnie w kościele jest ciepło bo tak może by pospał,ale chyba spróbuje z wózkiem, będzie jak będzie
 
reklama
A jak tak nie na temat, ale właśnie pije sobie winko :) pierwszy raz od ponad roku i już po kilku łykach mnie wzięło hihi
Dobrej nocy dziewczynki :)))
 
Do góry