reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

Ikaa, a te 'kurwetki' to tak celowo czy Ci tak się wystukało? :-) Się uśmiałam.
Kania, ja to bym wielu rzeczy była gotowa spróbować - myślę, że szarańczę czy węża też bym zjadła, ale nigdy móżdżków, jąder, oczu, psów czy kotów.
ja też sie usmiałam:-Di dobrze że dodałaś to co jest boldem:rofl2:A Mój M twierdzi że móżdżek kraba jest pycha:eek:

nat, 1) myślę że beti wie oco chodzi ale nie będę się w jej imieniu wypowiadać
2) grupowo cie atakujemy? a jak ty zbierasz sobie armię pisząc priwy to jest ok? nie wspomnę tu o haśle "wybielanie"
3) czego oczekujemy? już pisałam

mąż mnie co chwila hamuje, żebym za ostro nie pojechała, ale teraz mu sie nie udało:-p
 
reklama
Ida nie wiem o jakiej armii piszesz
natomiast o to czego oczekujecie to napisz do mnie wprost, dosłownie, konkretnie jak przystało mówić do głupiej blondynki
Happybeti wiem, że nie Ty jedna, faktycznie w takim czasie wyjątkowo nie powinnam tego pisać i za to przepraszam.
 
Happybeti, kurcze ja chyba siade sobie wieczorem jak pójdziecie spać i wszystko przeczytam bo ostatnio czytałam was w pracy i niezbyt dokładnie i w sumie już nic nie rozumiem. A wydawało mi się, że rozumiem.
 
Nat nie rób z siebie ofiary ok???
Nie potrafisz się przyznać do błędu, oceniasz ludzi z góry, kto dał Ci takie prawo???
Ciebie oceniać nie można, bo to takie krzywdzące i boli, ale Ty jak oceniasz innych to ich nie boli???
Nie podobają Ci się zdjęcia i komentarze, trzeba było nie oglądać i nie czytać a nie od rana wkur:*** głupimi tekstami, jak tu słodko było itp. itd.... Inni nie widzieli i jakoś im słodkości nie przeszkadzały, tylko Tobie wiecznie coś przeszkadza, albo ludzie, albo tematy, albo że ktoś ma inne zdanie od Ciebie. Wtedy to już w ogóle jest skreślony na całej linii. Poza tym piszesz że cenisz sobie otwartość i szczerość, tak ale jak ktoś Ci szczerze napisze to się oburzasz i czujesz się urażona i wielkie pretensje do Tej osoby i całego świata.
 
Ostatnia edycja:
kania, ty sie kocha nie obraza tylko mi wspolczuj bo ja pierwszy rax na telefonie pisze na bb :/ i jeste m mega opozniona z czytaniem i odpisywaniem :( dopiero twojego posta przeczytałam i jestem na stronie 5714 ... tel to nie to co komp :/ a tobie drineczka sle i juz sie nie gniewaj :* Oliwi moze zeby ida bo Patrykowi tez z nosa cieknie :(

rysia, emis, :***
 
Ida a ja jadam móżdzek ale czy świni czy krowy to nie wiem musze się taty zapytać. Jak dla mnie mniam smakuje jak jajecznica tylko ma szary kolor, weża i szarńcza na patyku jadłam w chinach. Pierwsze smakuje jak płucka zdrum się nie wypowiem bo jadłam z czystej ciekawości tylko rozum powodował odruchy wymiotne. Ciekawość zwycięzyła i zjadłam ten przysmak dzieci chińskich. :szok:. Co do miesa kota czy psa nie wiem i mam nadzieje że nie ale posiłki jadłam zbiorowo przy okrągłym kręconym stole.:eek:
 
a teraz na rozładowanie sytuacji polukrujta mi trochę jaką mam ładną rękawiczkę z przewietrznikiem na kciuka i jaką pięknie pucowatą buzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry