reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe Mamy 2010

hej hej hello wpadam na moment tylko się pochwalić pełnym sukcesem nocnikowym:-D:-D:-D słuchajcie nie do wiary po dwóch dniach nauki moje dzieko samo biega ściąga spodnie siada i robi:szok::szok::szok::szok:
pampek tylko na noc-rano przedojony na maksa ,a rano 5 razy robił przed wyjściem, z Kubą wyszliśmy do szkoły o 9,30-założyłam pampka i byliśmy w szkole-warzywniaku-w Biedronce-u mojego taty z pół godziny-znowu w biedronce,bo zapomniałam śmietany:-D- w domu o 12,00 i co???pampek suchy:szok::szok::szok::szok:i w domu dop.siusiu:tak::tak::tak: jestem w ciężkim szoku,że tak łatwo poszło:-D i żadnej wpady dzisiaj wczoraj 3:happy2:
 
reklama
Ja tylko tak szybciutko chciałabym Dziulkowej Leane złożyć najlepsze życzonka:tak:
Wszystkiego co najpiękniejsze na każdy dzień życia i sto latek droga Jubilatko!!!! imagesCA61OO2I.jpg


 
Dziulka wszystkiego Naj Naj Najlepszego dla Twojej Córci i przy tej okazji życzenia dla synków Krzysia, Przemka - CzarodziejkiM, Nice oraz dla córci Joli77 - Gabi również z okazji ukończenia 2 latek (zaległe ale szczere).
Agnieszka81 gratuluję postępów w nocnikowaniu,
Wioli i co zmrużyłaś to oko??? Bo ja na 15 minut.
 
Ostatnia edycja:
Dziulka ode mnie tez ucaluj Leane z okazji urodzinek!!!!! Agnieszka fajnie,ze Bartek tak szybko zalapal o co chodzi z nocnikiem! I nie pamietam nic wiecej..:sorry2: ale ciezki mialam dzisiaj dzien z moimi chlopakami...dobrzez,ze juz spia..
 
Sheeney to teraz odpoczywaj, należy Ci się. Moje popołudnie i wieczór też do średnich należy ale co mam zrobić, narzekać nie mogę bo mi nie wolno być zmęczoną...Włoski mamy podcięte obie :-) Córcia już śpi więc w domu cisza jak makiem zasiał :-) więc idę się położyć i odpocząć. Dobrej nocki Wam życzę.
 
Ostatnia edycja:
Hej
Renia gratulacje!!! i też się dopytuję o imię
Kaniu co do tego badania to wsadzają rurkę z sondą przez nosek który najpierw znieczulają jakimś kremikiem i później ta sonda trafia do brzuszka i tam mierzy te kwasy a z drugiej strony wystaje i jest przyklejona do ciała żeby nie oderwała i jest jakiś pomiernik czy coś i zapisuje ilość ale może i te dwie doby się pomęczy chociaż lekarz mówił że to nic nie boli tyle jak wkładają a później nic nie czuć ale przynajmniej będzie wiadomo czy trzeba leczyć jakie leki dobrać i wszystko się wypytalam

A Amelka bardzo poszerzyła swój zasób słów wczoraj rzuciła do babci się z nią bawiąc jak ja byłam na zakupach "uwa kupe chciem" a dzisiaj wracamy ze szkoły i Jula biegnie do pokoju zaraz słychać ''kto się bawił moimi konikami?" a Amelka stojąc w drzwiach do niej "przecież ja" i zaczęła używać przecież natomiast i zaczęła śpiewać ''zostań moją przyjaciółką'' taka piosenka na mini mini a dzisiaj ja zmywam a ona wbiega do kuchni ja spoglądam ona na krzesło potem na stoł odkryła pokrywkę którą przykryłam makaron zjadła ze 3 garście przykryła z powrotem i poszła zaraz wraca i znów to samo tyle że zabrała jedną kluseczkę
 
reklama
witam wieczorem:))))) bardzo dziekuje za zyczenia dla Léane:))))))))))) oficjalnie mam dwulatke w domku:))))))))))))
KANIA oj dal nam wycisk ale uwierz ze mi ciagle malo i bym doslownie tanczyla codziennie i to po 2h takiego wycicsku!:)))) to stalo sie moim nalogiem, miloscia ,czms czego szukalam w sobie pt " co mi potrzeba do szczescia" - teraz juz wiem:)))) wlasnie Zumby:))) 2 kilo w dol a dopiero 3 razy bylam:))))))))

a co do Leane to wycmokana jest ze wszystkich stron:)))))))))))) jak poszlam po nia do niani to mi kopara opadla do asfaltu..:szok: niedosc ze niania kupila Léane prezent czego sie nie spodziewalam i nie oczekiwalam bron Boze, to w czasie siesty Léane zrobila ciasteczka cale pudlo i dala nam do domu i dzieciom swoim kilka zostawila! a ciasteczka o takie:

https://picasaweb.google.com/112040922575777124732/27Septembre2012?authkey=Gv1sRgCL6iv8P6486-lgE#

chyle czola jak nic!!!

i powiem wam ze wzruszona bylam tym wszystkim:)))))))))) na wieczor jeszcze przyszla ta kolezanka Polka z bloku obok i tez kupila Leane prezent -ocieplane dzinsy i golfik rozowy z pingwinkiem z cekinami zarabisty:) Leane oczywiscie sie rzucial na spdnie i je ubrala a co:))))) ogolnie dostalam mase smsow i telefonow z zyczeniami dla Leane i nie myslalam ze tyle ludzi bedzie pamietac o jej urodzinach i ze wogole cokolwiek dostanie od w sumie obcych osob to juz w ogole bym nie pomyslala.... dzien pelen emocji....

tak wogole to dzis z Leane bylam na zjezdzalni i u mnie w sklepie:) mloda z okazji urodzin mialap ozwolenie nawcinac sie czekolady i zelkow:))))))))))))))) jaki miala zaciesz!!!:))))))))))

wiecie co?? tesknie do srody za tydzien... bardzo tesknie!:)))chce mi sie tanczyc!:)
 
Do góry