reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja dla odmiany dziś jakoś nie mam apetytu... Normalnie to między posiłkami muszę coś przekąsić, a dziś tak wszystko w siebie wmuszam... Od obiadu nic nie jadłam, kolacji mogłabym nie jeść, ale wcisnęłam w siebie kanapkę z czosnkiem i popijam sobie ciepłą wodę z mlekiem i cytryną...

Paulinkamalinka świetny wzór poduchy :-) Ale Ci się będzie dobrze spało :-)

Sylwuśka super zdjęcie, gratuluję dzidzi :-)
 
reklama
Myślałam że będąc w ciąży bede miała super wielki apetyt. A okazuje się że na obiad kilka pyrek i więcej zmieścić nie mogę.. :angry:
 
Hej dziewczyny mam na sprzedaż wozek po mojej córce. Był używany tylko pół roku i to rzadko stan idealny. Kolor szaro-pomarańczowy.sprzedam tanio. Zainteresowane kobietki proszę o kontakt telefoniczny lub smsowy po nr 731-972-322. Pozdrawiam .

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ktoras ostatnio pisala ze ma czeste skurcze I lekarz kazal leżeć. Te skurcze to sa bolesne ?
Dzis pierwszy raz poczulam mocny skurcz macicy bezbolesny ale nieprzyjemny. Na przepowiadajace jeszcze za wczesnie o miesiac. Jak sie beda powtarzaly to bede musiala jechac do szpitala. Ktoras z Was ma juz skurcze macicy ?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hajmal- ja mam,cala pierwsza ciaze tez mialam,luteina 2x100mg, mgb6 2x dziennie i aspargin 2x2tabl. I nospa forte 3x dziennie, zero dzwigania i tryb leniwej krolowej;)
 
Dziś to nawet ciężko mi usiąść żeby nie bolało. Najwyżej jak nic nie popusci to jutro na IP pojadę i najwyżej mnie gdzieś dalej pokieruja

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie tez tak bolało, mam dyskopatię kręgosłupa lędźwiowego i właśnie objawia sie ciągnięciem w lewej nodze i promieniowaniem. Teraz w ciązy znowu mnie zaczęło boleć i bardzo pomógł mi basen. Od kilku dni mam wkoncu spokój od tych boli kręgosłupa także mam nadzieje ze będę mogła coagle korzystać z basenu :) zapytaj swojego gin czy mozesz :) a jak nie to Ew. Wylegiwanie sie w wannie jeśli masz bo ja nie mam :( tylko temperatura wody musi byc nie wyższa niż 36 stopni
 
Ja w poprzedniej ciąży kupiłam taka poduchę i ani mi do spania nie było wygodnie, ani potem do karmienia. To chyba zależy.

Ewka, jak tam piesek? Lepiej sie czuje?

Bum, nic nie widzę na tym zdjęciu - ale super, ze dzidziuś juz taki duży i ze wszystko w porządku.

I witam nowe mamy. [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny czy słyszałyście o tym że nie można oglądać strasznych filmów ? Mnie teściowa odstawiła że oglądam horrory itd... wczoraj oglądałam film Wołyń co prawda straszne to było, ale ja lubię takie filmy ? Czy serio to może mieć jakiś wpływ na dziecko ??
Właśnie sama się zastanawiam... ja też marzę żeby Wołyń zobaczyć, ale każdy kto oglądał mówi mi, że absolutnie nie w ciąży... nie wiem o co chodzi... czy o stres dla dziecka? Ale stresuje się innymi rzeczami też, także film to chyba najmnieejszy stres [emoji14] chyba, że jest inny powód

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry