reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2020

Hej, u mnie sytuacja bardzo podobna z tym cukrem... Na czczo minimalnie wyżej po obciążeniu glukoza czyli po 1hipo2h wszystko w normie.. Czekam teraz na wizytę u diabetologa, byłaś już może? Czy takie wyniki kwalifikują się na cukrzycę czy obserwacje, czytałam gdzieś że ważne jest też to że po 2h jest ok... Będę wdzięczna za informację :)
Tak naprawdę każde przekroczenie cukru w tym badaniu traktują jak cukrzyce ciążową zalecają dietę i obserwacje nie ma raczej znaczenia ile i który przekroczony a na czczo do 92 Max ma byc i tyle
 
reklama
Hej, witam się z wami! To moja pierwsza ciąża! U mnie 15 TC, termin na 22 październik. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze, stresuję się jak nie wiem co! Mam 27 lat. Dopiero teraz znalazłam to forum... Chyba nie nadrobię wszystkich postów...
Spokojnie wszystko da sie nadrobic 😉
Ja tez jestem w 15tc, pierwsza dlugo wyczekiwana ciaza, a termin na 18.10..
Idziesz na badania polowkowe ?
 
I mnie dzis cos dopadło i popłakuje sobie,nie wiem czy to strach przed poniedzialkowymi prenatalnymi czy to hormony...
Strasznie się boje o ten moj Cud.

A wy dziewczyny juz po prenatalnych?
Dołącze się troche z opoznieniem ;)
Ja trafilam na takiego buca na prenatalnych ze nie dowiedzialam sie zupelnie nic. Ja go pytam a ten sobie cos mruczy pod nosem. Pytalam sie czy dostane jakies zdjecie?a ten pojdzie pani na pobranie krwi tam pani wszystko powiedza. I o. Powiedziala ze do domu przysla zdjecia z opisem. I ja tak niecierpliwie czekalam w nocy slabo spalam. Opis przyszedl zdjec brak. Ale naszczescie wyniki dobre :) czytalam opinie o tym doktorku ze ma humory ze taki buc, ze nie lubi gadac.ale jakby cos sie zlego dzialo to by powiedzial.bo to najlepszy specjalista jesli chodzi o te kwestie. Musimy byc przekonane ze bedzie dobrze I tego sie trzymac. Bo inaczej ciezko bedzie dotrwac do pazdziernika bez zbednego stresu. Moj prowadzacy mowil bym poszla na polowkowe tez do tego co prenatalne..mysle oby sie nic nie odzywal :D bo bede pewna ze wszystko oki :)
 
ja na prenatalnych tez buca miałam wyszlam taka zła że powiedziałam ze nigdy tam już nie wrócę [emoji4] na polowkowe zapisalam się w inne miejsce... ciekawe jak będzie [emoji6]
Dołącze się troche z opoznieniem ;)
Ja trafilam na takiego buca na prenatalnych ze nie dowiedzialam sie zupelnie nic. Ja go pytam a ten sobie cos mruczy pod nosem. Pytalam sie czy dostane jakies zdjecie?a ten pojdzie pani na pobranie krwi tam pani wszystko powiedza. I o. Powiedziala ze do domu przysla zdjecia z opisem. I ja tak niecierpliwie czekalam w nocy slabo spalam. Opis przyszedl zdjec brak. Ale naszczescie wyniki dobre :) czytalam opinie o tym doktorku ze ma humory ze taki buc, ze nie lubi gadac.ale jakby cos sie zlego dzialo to by powiedzial.bo to najlepszy specjalista jesli chodzi o te kwestie. Musimy byc przekonane ze bedzie dobrze I tego sie trzymac. Bo inaczej ciezko bedzie dotrwac do pazdziernika bez zbednego stresu. Moj prowadzacy mowil bym poszla na polowkowe tez do tego co prenatalne..mysle oby sie nic nie odzywal :D bo bede pewna ze wszystko oki :)
 
Ni
ja na prenatalnych tez buca miałam wyszlam taka zła że powiedziałam ze nigdy tam już nie wrócę [emoji4] na polowkowe zapisalam się w inne miejsce... ciekawe jak będzie [emoji6]
Nio ja tez nie przemyslalam tego.i jak mi gine prowadzacy polecal isc dalej do niego to mysle a moze cos sie kuzwa dzieje I on mo to wykryje.a pozniej kuzwa przeciez jak sie nic nie dzialo to co ma sie pozniej dziac.
Trudno pojde znowu do buca..ale na wstepie poprosze o zdjecie.i zasypie go pytaniami...😁
 
Cześć dziewczyny 😉
Nie było mnie tu huhuhu ze dwa miesiące... Ale na prawdę dużo się działo...
Przeprowadziliśmy się ale w sumie nie chce mówić dlaczego ktoś z rodziny meza po prostu naraził mnie i dziecko będąc na kwarantannie...
Ale może przejdę do milszych rzeczy u nas zaczął się dzisiaj 17 tc będę mieć córeczkę ❤️
Prenatalne wyszły okej martwi mnie tylko z pappa przedwczesny poród ryzyko 1 :126. Postaram się ostatni miesiąc was nadrobić. Mam nadzieję że uwas wszystko ok.. ❤️😍😁
 
Cześć dziewczyny 😉
Nie było mnie tu huhuhu ze dwa miesiące... Ale na prawdę dużo się działo...
Przeprowadziliśmy się ale w sumie nie chce mówić dlaczego ktoś z rodziny meza po prostu naraził mnie i dziecko będąc na kwarantannie...
Ale może przejdę do milszych rzeczy u nas zaczął się dzisiaj 17 tc będę mieć córeczkę ❤️
Prenatalne wyszły okej martwi mnie tylko z pappa przedwczesny poród ryzyko 1 :126. Postaram się ostatni miesiąc was nadrobić. Mam nadzieję że uwas wszystko ok.. ❤️😍😁
Cześć dziewczyny 😉
Nie było mnie tu huhuhu ze dwa miesiące... Ale na prawdę dużo się działo...
Przeprowadziliśmy się ale w sumie nie chce mówić dlaczego ktoś z rodziny meza po prostu naraził mnie i dziecko będąc na kwarantannie...
Ale może przejdę do milszych rzeczy u nas zaczął się dzisiaj 17 tc będę mieć córeczkę ❤️
Prenatalne wyszły okej martwi mnie tylko z pappa przedwczesny poród ryzyko 1 :126. Postaram się ostatni miesiąc was nadrobić. Mam nadzieję że uwas wszystko ok.. ❤️😍😁
Kurcze to niezle napędzili Ci stresola...ale dobrze,że wszystko sie wyklarowało🤗
A powiedz mi prosze jak oni oceniaja to ryzyko przedwczesnego porodu, na podstawie czego? Oprocz pyt czy ktos w rodzinie mial..bo to pewnie od tego zaczynaja. Pytam bo ja niczego sie nie dowiedzialam na prenatalnych(grzecznie ujmując-lekarz niedostepny).Bo wyniki przyszly i niby niskie ryzyko..
I gratuluje dziewczynki ❤ ja tez bym juz chciala poznać płeć. Wizyta dopiero 11maja. U mnie 16 tydzien dzis to może bedzie już widać za tydzien.
 
Kurcze to niezle napędzili Ci stresola...ale dobrze,że wszystko sie wyklarowało🤗
A powiedz mi prosze jak oni oceniaja to ryzyko przedwczesnego porodu, na podstawie czego? Oprocz pyt czy ktos w rodzinie mial..bo to pewnie od tego zaczynaja. Pytam bo ja niczego sie nie dowiedzialam na prenatalnych(grzecznie ujmując-lekarz niedostepny).Bo wyniki przyszly i niby niskie ryzyko..
I gratuluje dziewczynki ❤ ja tez bym juz chciala poznać płeć. Wizyta dopiero 11maja. U mnie 16 tydzien dzis to może bedzie już widać za tydzien.
A więc tak po pierwsze sama się urodziłam w 35 tc. A dwa na pappa i z usg z pomiarów 😔 nie powiedzieli ci płci na prenatalnych? Ja już od 12 tc wiem 😁
 
reklama
A więc tak po pierwsze sama się urodziłam w 35 tc. A dwa na pappa i z usg z pomiarów 😔 nie powiedzieli ci płci na prenatalnych? Ja już od 12 tc wiem 😁
Mowie Ci ze taki jełop mi robil te usg prenatalne ja sie go cos pytam a on burczal tylko pod nosem. Wizyta trawala moze 7min Pytam sie czy zdj dostane jakies.on nic.a pozniej ze tam prosze isc na przeciwko na pobranie krwi I pani powiedza. Tam tez mnie w blad wprowadzili.i tak oto wygladaly moje badania prenatalne😟
 
Do góry