reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz si─Ö o male┼ästwo, wiesz, ┼╝e zostaniecie rodzicami a mo┼╝e masz ju┼╝ dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si─Ö podzieli─ç swoim do┼Ťwiadczeniem? Do┼é─ůcz do naszej spo┼éeczno┼Ťci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi─Öczno┼Ť─ç, kt├│re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si─Ö? Wskakuj na pok┼éad! Zamiast by─ç go┼Ťciem korzystaj z wszystkich mo┼╝liwo┼Ťci. A je┼Ťli masz pytania - pisz ┼Ťmia┼éo.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy pomo┼╝esz Iwonie nadal by─ç mam─ů? Zr├│b, co mo┼╝esz! Tu nie ma czasu, tu trzeba dzia┼éa─ç. Zobacz
reklama

Picie wody

haha wiem wiem, zawsze na jakiekolwiek pytania zwiazane z rozszerzeniem diety itp s─ů genialne odpowiedzi ­čśâ i jeszcze s┼éynne "a dzidzius to juz siedzi stabilnie?" Od 7 miesiaca zycia ­čśŤ
U nas na placz zawsze "to kolka" i milion espumisanow, dicoflorow, esputikonow, biogaja i innych. Od kad skonczyl 4 msc na ka┼╝d─ů gor─ůczk─Ö i biegunk─Ö "to z─Öby" i zawsze dentinox­čśü i tak juz nas leczy 13 msc, a innego pediatry w mie┼Ťcie nie ma.

reklama
U nas na placz zawsze "to kolka" i milion espumisanow, dicoflorow, esputikonow, biogaja i innych. Od kad skonczyl 4 msc na ka┼╝d─ů gor─ůczk─Ö i biegunk─Ö "to z─Öby" i zawsze dentinox­čśü i tak juz nas leczy 13 msc, a innego pediatry w mie┼Ťcie nie ma.
Ojj wiem co to znacyz kolki.. u młodszej to przechodziłam ...masakra.

Co do tematu w─ůtku - u nas te┼╝ tak wygl─ůda┼éy pocz─ůtku. Dwa ┼éyki, je┼Ťli w og├│le i potem plucie albo odwracanie g┼éowy. Niezale┼╝nie czy kubek, bidon czy butelka. Ale z czasem coraz wi─Öcej i wi─Öcej i teraz ju┼╝ pije wod─Ö normalnie. Ôś║´ŞĆ Potrzebowa┼éa czasu, my┼Ťl─Ö, ┼╝e to normalne. ­čśü

Co do tematu w─ůtku - u nas te┼╝ tak wygl─ůda┼éy pocz─ůtku. Dwa ┼éyki, je┼Ťli w og├│le i potem plucie albo odwracanie g┼éowy. Niezale┼╝nie czy kubek, bidon czy butelka. Ale z czasem coraz wi─Öcej i wi─Öcej i teraz ju┼╝ pije wod─Ö normalnie. Ôś║´ŞĆ Potrzebowa┼éa czasu, my┼Ťl─Ö, ┼╝e to normalne. ­čśü
to tez licz─Ö na podobny scenariusz, chociaz u nas nie ma odwracania g┼éowy, wrecz przeciwnie jest ogromne zainteresowanie kubkiem czy bidonem, tylko traktowany on jest jak super zabawa, no c├│┼╝ pozostaje mi tylko wypi─ç melisk─Ö i cierpliwie obserwowa─ç ­čśâ

Standard. Moje te┼╝ na poczatku nie chcia┼éy pi─ç wody, ale by┼éam wytrwa┼éa i podsuwa┼éam im co chwil─Ö w nieprzezroczystym kubeczeku - zawsze dawa┼éy si─Ö nabra─ç. Teraz widz─Ö, ┼╝e s─ů fajne bidony ze s┼éomkami: titikoko.pl/bidony-i-termosy-dla-dzieci Moze spr├│buj taki kupi─ç. Moze z takiego bidonu Tw├│j maluszek b─Ödzie ch─Ötniej pi┼é :)

U mnie dzisisiaj dziewczyny pij─ů wod─Ö z tego bidona z filtrem, tak te┼╝ teraz chodz─ů do szko┼é z tym
starsza c├│rka to tez pije i z tej butelki z filtrem i w sumie ze zwyk┼éej butelki te┼╝, jej nic nie przeszkadza ­čśä A z ma┼éym walcz─Ö dalej chocia┼╝ chyba ostatnio mamy delikatny post─Öp, bo czasem co┼Ť tam prze┼éknie na pocz─ůtku picia, wiec chyba macie racj─Ö ze trzeba byc cierpliwym i pr├│bowa─ç :)

reklama
Je┼Ťli o wod─Ö chodzi to chyba ka┼╝de dziecko sukcesywnie protestuje. Przynajmniej ka┼╝de, kt├│re ja znam. Ale trzeba si─Ö zaprze─ç. Moje dzieci tez nie chcia┼éy a teraz pij─ů tylko wod─Ö. W┼éa┼Ťciwie to poza woda tylko mleko. W┼éa┼Ťnie sobie to uzmys┼éowi┼éam. U nas nie ma ┼╝adnych herbat, sok├│w itp. Woda kawa mleko:) na kaw─Ö s─ů jeszcze za mali:)

Do g├│ry