reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pielęgnacja naszych maluszków

reklama
Kasieńka ja co jakiś czas wrzucę kilka rzeczy małej do naszego prania i wtedy włączam podwójne płukanie. Ale ona nie jest na nic uczulona więc mogę sobie na to pozwolić:)
 
Kasia z tego co pamiętam to bluelowi bardzo szybko zaczęła Wojtusia ubranka prać z zwykłych proszkach,ja jedne body przypadkiem uprałam z naszymi i nic nie bylo,więc po woli będę chyba "próbować"
 
Dla Laury tez nic nie było. Aż po 3 mści wyszło wszystko. Moim zdaniem to proszki dla dzieci nie są drogie, na długo starczaja. Zwykle proszki mają różne chemikalia a one przenikają przez cienka skórę dziecka do krwiobiegu. Może nic nie być ale po co aplikowac dla dziecka dodatkowe toksyny
 
Do góry