reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

reklama
A mi sie wydawało ze mały ma cały czas mokro w Pampersie i zmieniłam Pieluszki na Rosmany, są w podobnej cenie.
 
nie zawsze trzeba patrzec na tą kilogramową rozpiske, czasami trzeba zmienić na większe pomimo ze dziecko wagowo pasuje do mniejszych.
4 są fajne, bo mają roziągane boki i lepiej się dopasowują. tylko niestety im wyższy rozmiar pampersa, tym droższe:wściekła/y::angry:
ale dla nas pampersy są najlpesze. czasami używam happy belli i po 3 godz, po 1-2 siknięciach są normalnie wilgotne w środku.
 
My używamy tylko huggies premium bo mają gumki na całych pleckach i się nie zsuwają jak pampersy. Młody jest dość ruchliwy i jak zrobił kupę to w pampersach mu wszystko wyłaziło na plecki.
 
Ja juz uzywałam
Happy - Byly dla nas strasznie sztywne i maly mial straszne odciski po nich na nozkach ;-/...

Dada - dostal uczulenie

Huggies - Uzywalismy dluzszy czas. Ale jak zaczal biegac, to przeciekaly :/...

Pampers - Najlepsze wg mnie, mimo ze zdarza mu sie obudzic z osiusianym bokiem :-/... Przeciekaja niestety
 
My do poki młody nie chodził uzywaliśmy pampers ... od jakiegos czau uzywamy Haggisy ... wczesniej były 4, ale moim zdaniem były lekko zaciasne i pomimo ze nie miał jeszcze 9 kg zaczełam kupować 4+ ... ale chcemy wrócic do Pampersów i kupować te Lets Go :happy2:
 
reklama
Huggiesy rzeczywiście mają chyba trochę zaniżoną numerację. GdyTomek ważył 6,5 kg zaczęliśmy używać 4 (od 8 kg) bo trójki były za ciasne. W Pampersy 3 już dawno się nie mieścił.
 
Do góry