reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

reklama
U mnie jumbopack pampersow (rozm.4) starcza na miesiac :-):-)wiec na dlugo starczaja, choc na poczatku wychodzilo po 10-15 pieluch na dobe
 
Ja zmieniam pieluszke przed kazdym karmieniem. W nocy najpierw sprawdzam jak pieluszka wyglada, jesli jest ok to zostawiam. Na dobe wychodzi ok 7 pieluch.
 
ja na poczatku zmienialam przed kazdym karmieniem nawet bw nocy. teraz juz nie ma za kazdym razem kupki, ale nadal zmieniam prawie przed kazdym, no chyba, ze maly je co godzine to wtedy nie koniecznie.
Mysle, ze wychodzi mi jakies 7-8 pieluch na dobe, a maluszek ma niecale 2 miesiace.
 
Studiuję pedagogikę i na przedmiocie psychologia rozwoju człowieka, miałam podane , ze należy dziecku zmieniać tak 8-9 pieluszek na dobę
 
reklama
Do góry