reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pieluszkowanie, jakie pampersy itp

reklama
dla mnie to tez nowość, ale osobiście jestem przeciwnikiem pieluch wielokrotnego użytku... jesli miłabym sobie dokładać dodatkowa pracę związaną z praniem i prasowaniem... hmm, to dziekuje na wstępie
pozdrawam
 
Zamieszczam link do tej strony jeszcze raz
http://www.pieluchy.com.pl/index.php?str=wszystko
_ania_ pisze:
dla mnie to tez nowość, ale osobiście jestem przeciwnikiem pieluch wielokrotnego użytku... jesli miłabym sobie dokładać dodatkowa pracę związaną z praniem i prasowaniem... hmm, to dziekuje na wstępie
pozdrawam
A ja jestem przeciwnikiem pieluch jednorazowych.
Ja dla swojego dziecka zawsze mam czas.
Pomysl o przegrzewaniu jąderek i tego skutkach
pozdrawiam
 
A mi sie podoba zdanie na pierwszej stronie... ;)

"Każde dziecko, które używa pieluszki PoPoLiNi zaoszczędzi JEDNĄ TONĘ śmieci."


chyba bede dzis miala dobry humor... dla mnie rewelacja  :laugh: :laugh: :laugh:
 
Ja dla swojego dziecka zawsze mam czas.
no cóż osobiscie wolę czas spędzić  właśnie z dzieckiem niż na prasowaniu i praniu

Pomysl o przegrzewaniu jąderek i tego skutkach
ja akurat mam córeczkę, więc nie mysle o przegrzewanu jąderek, a zeby jej pupcia sobie pooddychała codziennie podczas masażu robimy małe wietrzenie, i jej stan skóry jej naprawde dobry

pozdrawiam
 
Ja tez wolę jednorazowe,moja córcia ma sucha pupkę i tez robimy wietrzenie ;D ;D ;D
 
reklama
Ja mam chłopczyka i też jestem za jednorazowymi pieluchami. Moja kolezanka miała pomysł byci ekologiczną i urzywała pieluszek tetrowych, zmieniała je kikadziesiat razy dziennie bo jak tylko dzidzi zrobiła siku to od razu było jej mokro po tygodniu zaczeło urzywać normalnych pampersów, Ja wole poswiecic czas dziecku a nie proniu i prasowaniu
 
Do góry