reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Piersi - ból,siara,a może butelka

Jeśli chodzi o mnie to jakos wogóle o tym nie myślę ;) a nawet gdyby okazało się że nie mam pokarmu to przecież nic na to się nie poradzi i wtedy trzeba będzie karmić butelką ;)
 
reklama
Dziwczynki a jak jest z pokarmem po cc, bo moja koleżanka (ta z wcześnieczkiem) wczoraj mnie pytała co ma robić, bo nie ma pokarmu? Więc ja jej tylko powiedziała, że musi cały czas próbować ściągać i nie martwić się, bo to też wpływa negatywnie na laktację.
 
Megi u kobiet po cc troszkę później pojawia sie pokarm, niech wiec sie nie deneruje a spokojnie przystawia maleństwo do piersi (nawet co godz) a jesli nie moze to niech masuje piersi i ściąga pokarm. W kazdym razie niech sie nie denerwuje.

Ja się jak na razie nie przejmuje brakiem pokarmu, nie myślę o tym. Jestem pozytywnie nastawiona, myśle ze wszystko będzie ok a jak nie to w końcu mamy teraz takie super mieszanki zastępcze :)
 
Mam przechlapane z moimi piersiami.Jak tylko jest chłodniej zaczynają mnie bardzo bolec.Zwłaszcze sutki.Muszę szybko wracac do domu i ogrzac je dodatkowym ubrankiem.Tylko teraz nie jest aż tak zimno ,a one już nie pobolewają ,niewyobrażam sobie co będzie jak w zime przyjdzie mi wyjąc pierś na wierzch i karmic.
 
Mija,ja tak mialam na poczatku ciazy w zimie,gdy mi mocno urosly... Teraz,jak czasami zmarzne,to tez mnie pobolewaja... ::)

No,a ostatnio zauwazylam,ze cos mi uschly,hehehe. ;) Tzn. nie leci tak bardzo,jak wczesniej... Wtedy to bylo chyba od upalow. :p
 
Upały na pewno na to wpływały.Mi tam nic nie usycha ani na szczęście bardziej nie rośnie już. ;) Ja mam pono za dużo jakiejś tkanki i dlatego mnie bolą,pytałam kiedyś lekarza.
 
prócz tego ze na moich piesiach widać bardziej żyły to nie ma zadnej różnicy w ich wyglądzie i odczuciach z przed ciąży. Sama sie zastanawiam czy to dobrze
 
reklama
Czesc Cleo,tu trycka z naszego drugiego forum ;D.
Moge cos powiedziec o karmieniu piersia po cc.Po pierwszej synka nie za czesto przystawiano mi do piersi i problem z karmieniem byl (malo pokarmu).Z corcia bylam nastawiona na 200%,ze bede karmic piersia i juz z godiznke po cesarce mialam ja przy piersi.Czulam taka radosc i taki optymizm,ze mleko mi ciurkiem lecialo.Az dziwily sie pielegniarki.Duzo zalezy od nastawienia samej mamy(wiadomo,ze mleko jest w glowie a nie w piersi ;p) i czestego przystawiania.Moja rada-domagac sie dziecka do piersi najszybciej jak to jest mozliwe.
Pozdrowienia dla wrzesnioweczek od lutoweczki 2007 ;D.
 
Do góry