reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsza @ po łyżeczkowaniu

Byłam wczoraj na kontroli u dotychczasowego gin. Wyniki histopatologiczne zobaczyl - okej. Bardzo sie zdziwił kiedy mu powiedziałam ze nie dostałam krwawienia z odstawienia po pierwszym opakowaniu anty... "Antykoncepcja? Kto to pani przepisał (...) ale że ja przepisałem?" eh.. Zrobił usg i stwierdził że wszystko jest w porządku, że nic złego po zabiegu się w macicy nie podziało i prawdopodobnie w złym dniu cyklu zaczęłam przyjmować tabletki (być może krwawienie które uznałam za miesiączke wcale nią nie było). Dodał, że prawie były dni płodne, bo pęcherzyk w jajniku jest i aż się prosi żeby pęknąć... Kazał cierpliwie czekać na @ i już nie przyjmować antykoncepcji. A po kolejnej @ pozwolił się starać... Mam mieszane uczucia. Pozostaje mi czekac na wizytę u dr Janosz :)
 
reklama
tak ,skoro w środku jest wszystko ok , i jest pęcherzyk , i Ty czujesz się gotowa , ja starałam się od razu ,ale u mnie się nie dało ,cykle się rozregulowały i dopiero jak wróciły do normy to w 3 zachodziłam
 
Bardzo bym chciała, bo nic mnie tak psychicznie ni męczy jak bezczynne czekanie. Ale mam obawy z powodu mutacji... lekarz rodzinna u ktorej bylam z wynikami, dala skierowanie do hematologa i "kategorycznie zabronila staran do czasu wizyty", zas ginekolog wczoraj stwierdzil ze konsultacja z hematologiem nie jest konieczna wystarczy ze w dniu pozytywnego testu przyjde do niego po receptę na zastrzyki [emoji382] Po poronieniu ciutke się boję mu zaufac, z drugiej strony sobie mysle ze moze starac mozemy sie zaczac juz a jesli sie akurat uda to i tak w polowie wrzesnia mamy termin u hematologa i polecanego ginekologa wiec nie byloby zle:) To chyba dobry plan... [emoji86][emoji85] az mi sie humor poprawil!
 
Ostatnia edycja:
wiem że przy mutacji ,zaleca się branie metylowanych wit i kwasu foliowego , ja przed moja 3 ciążą właśnie taki brałam ,choć nie robiłam badań pod kątem mutacji , i brałam polocard profilaktycznie
 
Do góry