reklama

pierwsza @ po połogu

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2005' rozpoczęty przez L4dY-bIrd, 5 Styczeń 2006.

1. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

Czesc dziewczyny ...wczoraj dostałam @ ...ta pierwszą ...i qrcze niewiem czy to normalne miec ja tak szybko ..wiekszość dziewczyn po ciąży dostaje pierwsza @ po 4-8 miesiącach ...no i zaczyynam sie zastanawiać i troszke mnie to niepokoi czy taka szybka @ to ...normalne ::)

Może któraś z was tez juz dostała ? :-[

2. eg16

eg16 Fanka BB :)

Mnie się już pierwsza @ zbliża do końca (i tak była wyjatkowo długa) a dostałam ją dokładnie 4 tygodnie i 1 dzień po porodzie, też mi się wydawało że strasznie szybko. Ale to chyba dlatego, że nie karmię piersią. Rany jeszcze nie całkiem wyleczone a tu już @, szlag by to. :mad:

3. reklama
  4. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

...Qrcze a ja karmie piersią ::) no i wez tu bądz mądra...Całe szczescie że mnie niecieli nadole..tylko u góry ;)No ale i tak jakoś zapomniałąm jak to jest mieć @ :p

5. Anulka59

Anulka59 Fanka BB :)

L4dY-bIrd nie martw się ja też po 6tyg po dostałam @ choć karmię wyłącznie piersią. Mam już kontrolę u gina za sobą i powiedział że teraz te miesiączki będą albo ich nie będzie i albo będą regularne albo nie.

6. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

karmie sztucznie, a @ dostałam w 8 tygodniu, też już zapomniałam jak to jest, całe szczęście była bezbolesna, ale za to obfita :p

7. L4dY-bIrd

L4dY-bIrd doula

:p no to kamień spadł mi z serca ::)
    Qrcze jakos tak dziwnie po tych 9 miesiącach brykac znowu z czymś miedzy nogami ::)
    A u was ta pierwsza tez była taka ...ciemna i ...śluzowata ?
    U mnie jest raczej bolesna i mam takie wrazenie że jeszcze macica sie skurcza podczas tej @ ;D moze wreszcie będe miała talie osy i brzuszek kulturystki ;D ;D ;D ;D

8. Pycha

Pycha mama Mai i Marty

Moja była raczej krwistoczerwona.

9. Kunda

Kunda Mama Maciusia i Adasia

Ja dostałam w nie całe 6 tyg po porodzie, była bardzo długa - ponad tydzień i krwista ( co pół godz musiałam wymieniać podpaskę :mad: ).

10. reklama
  11. eg16

eg16 Fanka BB :)

Moja też raczej krwista i długa- 8dni.

12. ithildin

ithildin Fanka BB :)

Ja karmię częściowo piersią, dostałam niecałe 7 tygodni po porodzie, ale trwało to dwa dni, a właściwie to jeden... niezbyt obfita i zero bólu ;D

Poleć forum