reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze "kopniaki"

Ale fajosko Dzagud:) gratulacje :tak: to ja tez czekam, ale jak tak będę czekać to pewnie mnie oleje :dry: to może zaczne udawać że nie czekam :p
 
reklama
No pięknie!
Podobno ruchy pierwszego dziecka czuje się później nie dlatego, że się później rusza tylko się je przegapia. Przy 2 już wiadomo na co czekać ;-)
Ja tam nic jeszcze nie czuję...
 
ja już nie czekam bo obawiam się że zostane zzaopana na smierć :p moja mam opowiadała że ja tez taka ruchliwa byłam... i czasami bokiem jej mój łokiec wychodził albo i inna część ciała :p
 
Ja wczoraj wieczorkiem dosc wyraznie poczułam jak kruszynka sie rusza ,tym razem napewno ,czekam teraz na kopniaczki:-D
 
Ja ruchów dziecka jeszcze nie czuję, ale wiem kiedy się "przeciąga" :-) (tak to określa mó mąż), bo wtedy wypycha mi moje wnętrzności na prawą stronę, nie wiem co to jest, ale pojawia się kulka wielkosći pięści po prawej stronie nad biodrem. I to naprawdę dobrze można wyczuć ;-)
 
Dziewczyny wczoraj póznym wieczorkiem dostałam pierwsze kopniaczki od mojej kruszynki i dzisiaj były powtórki ,co za niesamowite uczucie .
Sorga ja wprawdzie schudłam ponad 10kg. ale mam sporo tłuszczyku na brzuchu,z pierwszym dzieckiem byłam o wiele szczuplejsza i ruchy czułam chyba ok.20tc:happy: :tak:
 
Mi też lekarka ciągle mówi, ze nie mam szans, jako pierwiastka, by poczuć coś wcześniej niż w 20 tc... no to cóż czekam.
A propos jak liczycie tygodnie?- jak macie 14 i 2 dni to mówicie że jesteście w 15 tc, bo jak dla mnie tak własnie wychodzi.
 
reklama
Właśnie tak liczę :tak:
Ze mnie też się położna śmiała jak jej powiedziałam (w pierwszej ciąży) w 18tyg, ze czuję ruchy, a to nie mogło być nic innego, bo później czułam to samo :-)
 
Do góry