reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze "kopniaki"

Ja też tak liczę. Ale lekarzowi powinno się mówić albo dokładnie (co do dnia) albo tylko ilość tygodni zakończonych - bo tak liczą lekarze.

Czyli jak dzisiaj mam 15t6d to mówię że jestem w 16 tygodniu. A dla lekarza tylko 15.
 
reklama
Ja zawsze mówię tylko ilość skończonych tygodni nie rozpoczętych. Mój lekarz mówił, że tak jest poprawnie :-), ale czy to ma jakieś znaczenie dla Dzidziorka?
 
Jeśli chodzi o ruchy to chciałabym już poczuć porządnego kopniaka, bo te motyli to wcale pewności mi nie dają, że to akurat Dzidziorek.
 
A co do tych kopniaków to właśnie się dowiedziałam na zaprzyjaźnionym forum że po 4,5 miesiąca od pierwszego kopniaka maluch chce obejrzeć świat. Więc dziewczyny pamiętajcie datę - zobaczymy czy się sprawdzi :-)
 
WITAM wszystkie przyszłe mamusie!!!jestem tu nowa chociaż już jakiś czas was podczytuje!!!chciałam sie pochwalic moim szczęściem od sylwestrawyraźnie poczułam pierwsze kopniaczki
 
A ja jeszcze nic nie czuje i sie martwie..bo wczesniej mialam jakies takie babelki w brzuchu a od tygodnia cisza. I dostalam juz schizy czy dzidzia zyje:-(
 
Nie martw się Fantazja, ja też tak mam. Czasem te bąbelki to nawet mój Kochany wyczuwa, a czasem cisza przez kilka dni. Spróbuj po jakimś większym posiłku położyć się na wznak. Dzidzia powinna stać się aktywna po jakiś 20-30 min. Może akurat ją poczujesz.
 
reklama
ja czekam spokojnie na ruchy dzidzi,bo dziś słyszałam pierwszy raz mojego malenstwa bijące serduszko,zapamiętam tę chwile na zawsze,buziaczki
 
Do góry