reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy dziecka

Ja od 20.02 czuję delikatne muśnięcia Czekoladki. Mało ich, ale są cudowne. Czekam jeszcze na kopniaka takiego porządnego :-).


maggie85 możliwe jak najbardziej.
 
reklama
Maggie, ciesze sie ze poczulas:-)
Ja tez mam czasmi takie dziwne jakby musniecia, szczegolnie jak leze na lewym boku no ale w sumie to moga byc jelita wiec poczekam na cos bardziej wyraznego:-)
 
:-) dzieki, i życzę żebyś szybko poczuła tego pierwszego kopa :-D
ja wszystko przeżywam okropnie, ciąża zrobiłą ze mnie taką typową babę :D płacze wzruszam się i raduję czasem z byle powodów, a wszystko co związane z ciążą jest dla mnie kosmicznym przeżyciem, magiczne to wszystko :) ciekawe czy w drugiej ciąży będę przeżywać to wszystko tak samo silnie :)
 
ja już czułam ruchy przez jakiś tydzień a teraz od tygodnia nic żadnych objawów mam nadzieje że jest wszystko w porządku jutro popołudniu mam wizytę zobaczymy co powie G,
 
Taszka, moze sobie dzidzia pokopala i teraz odpoczywa:tak: Mysl pozytywnie kobieto.
Maggie
, ja tez bardzo przezywam, placze na calkiem niewinych filmach, jak widze dzidzie gdziekolwiek to mi serce topnieje, no i oczywiscie jestem non stop skoncentrowana na brzuchu, czsami to czuje sie jak inkubator:tak:
 
Dzisiaj na zakupach zobaczylam śliczne malusieńkie body. Mąż widział, ze bez nich ze sklepu nie wyjde, więc odpuścił. Poraz kolejny oglądałam "Uwolnić orke" i płakałam jakbym pierwszy raz, ten film widziała. Ale widze, że i mój mąż czeka na ruchy które i on poczuje. Nie okazuje tego, ale widze, że po swojemu też przezywa tę ciąże :-)
 
oj ja tez ckliwa się zrobiłam w ciaży i już mi się płakać chce jak czytam o tych waszych ruchach.
jajk narazie prucz bólu brzucha nic nie czuje i czekam z niecierpliwością na ruchy maleństwa:)
 
reklama
ja tez od jakiegos tygodnia czuje jakby takie pukanie od srodka, szczegolnie jak sie poloze na wznak :-) no ale nie chcialam sie nakrecac, ze to ruchy dziecka... :sorry2: :sorry2: :sorry2:
no ale wczoraj podczas obiadu to juz nie mialam zadnych watpliwosci:happy: i dzisiaj podczas wizyty u gina fakt ten został potwiedzony :tak: znaczy sie moge juz odczuwac ruchy dzieka, bo osoby szczupłe tak wlasnie maja :-)
 
Do góry