reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy Maluchow i kopniaki!!!

U mnie to chyba jakiś piłkarz rośnie... ;-)codziennie od 24 zaczyna i potem koło 2 w nocy zasypia... a w ciągu dnia to tak koło 11, 16 i 18 :-pale naprawdę to jest niesamowite... :-)

Sądząc po godzinach to raczej imprezowicz :-D Moje Młode odmawia kopania na czczo - budzi się mneij więcej po dwóch śniadankach, co dla mnei stanowi świetną wymówkę do niepohamowanego obżarstwa, ale zapłaczę przy porodzie, jak się okaże, że 6 kilogramowego grubasa wyhodowałam :-p

BTW, czy Wasze dzieci kopią tak sensu stricte? Bo moje nadal zachowuje się jakby wyrabiało dystanse na basenie, pływa od lewej do prawej i z powrotem, ale nie kopie :baffled:
 
reklama
survivor26, ale Ty niedomyślna. Jak o głodzie będzie kopał???:-D
U mnie raczej kopy, a takie "przelewania" jak ja to nazywam odczuwałam później, jak dzidzia nie miała już zbyt dużo miejsca na rozprostowanie nóg i rąk;-)
 
Hi, hi, hi... po dzisiejszym USG okazuje sie, ze moje maluchy sa ulozone w poprzek :baffled: jeden u gory a drugi na dole:shocked2: ale fajnie kopia i w dzien i w nocy tylko jak cos robie to nie czuje a jak usiade odpoczac to one sie biora za robote :-D:-D:-D
 
Najczesciej jest własnie tak ze jak mama aktywna to dzidziolek spi a jak mama ma czas odpoczac i polezec todzidziolkowi chce sie zabawy i w kopanego z mama sie zaczyna bawic.:tak::-D
 
Najczesciej jest własnie tak ze jak mama aktywna to dzidziolek spi a jak mama ma czas odpoczac i polezec todzidziolkowi chce sie zabawy i w kopanego z mama sie zaczyna bawic.:tak::-D
Mojej Martynce nic nie przeszkadza... Rusza sie prawie non stop. Marcinek tez taki byl:tak:. Pralam recznie - on pral ze mna, odkurzalam - on odkurzal tez:-D:-D:-D:-D
 
he he To tak jak moja młoda.
fika zawodowo, w ciągu dnia i wieczorem. Ale wieczorem to wykonuje różne ewolucje i czasem potrawi pożądnie kopnąć. A jak wstaję to mówi małe dzień dobry i czeka na śniadanie.
Wczoraj mój małżonek mecz oglądał i młoda chyba też bramkę chciała strzelić bo wierzgała jak zawodowy piłkarz. :-D
 
No mój synuś :-) jest umiarkowanie ruchliwy najbardziej oczywiście wieczorem, a tak to trochę w ciągu dnia no i rano też ma jakąś aktywność ;-)
 
Ja tez musze cie pochwalic, malenstwo wkoncu daje o sobie znaki. Juz tak od jakiegos tygodnia i z dnia na dzien coraz mocniej, wczoraj nawet maz poczol. :tak:
Byl w szoku ale bardzo mu sie podobalo. :-)
U mnie jest tak ze jak dzidzia ma ciasno to wtedy jest bardzo ruchliwa, najczesciej jak siedze w pracy przy biurku. Pewnie troche ja gniecie ta pozycja. :-D
 
reklama
No mi dzisiaj synuś nie dal pospać , nie mówiąc o tym że też nie dał za bardzo zasnąć :-) tak więc noc mogę zaliczyć do nieprzespanych. Ale mimo wszystko miło czuć jak tam mały buszuje :-)
 
Do góry