reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ruchy

wiecie co! czuje cos ale to delikatne...własnie jak motylek szczególnie jak napiję sie ful kubusia !hihi pewnie za kilka tygodni jak bedzie to silniejsze łatwiej będzie mi stwierdzic czy to było to czy nie...ale póki co jak to czuje to mam obraz z usg jak maluszek skakał radosnie po brzuszku i kopał mnie nogą hihihi

miłego dzionka :)i samych pozytywnych przeżyc :)
 
reklama
A mi się wczoraj przydażyło coś dziwnego.Najpierw jak byłam u rodziców położyłam się na chwilke żeby odpocząć i poczułam coś dziwnego,jakby łaskotanie w brzuchu.Powtórzyło się to kilka razy i ucichło.Potem wieczorkiem jak już leżałam w łóżeczku znów to samo.Nie wiem czy to moje maleństwo ale było to tak dziwne noi nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam...zobaczymy co będzie dalej :tak:
 
witam wszystkie mamuśki:) Ja jestem w drugiej ciąży w 14 tygodniu ruchy czuje od 12 tygodnia i to takie mocne kopniaki:)w pierwszej ciąży ruchy zaczelam czuć w15tyg.
Sama niemogłam uwierzyc ze to sa juz ruchy bo byl przecierz dopiero 12 tydz. ale niunia zaczeła kopac podczas wizyty kontrolnej i lekarz mi powiedział ze jak juz jest takie ruchliwe to da mi popalic:)


http://babystrology.com/tickers/bab...ransparent" width="120" height="180"></embed>
 
Ostatnia edycja:
Ja również czuję już ruchy, kilka dni temu były słabiutkie, tylko takie bąbelki, ale dziś poczułam mocniejsze uderzenie, zdecydowanie mocniejsze, aż mnie wzdrygnęło, hi hi. Teraz już wiem że to dzidzia na 100%.
 
A ja nie wiem sama. Od jakiegoś czasu czuje bąbelki i czasem mi się zdaje ze to dziecko się przekręca. Bo to takie uczucie jakby jakiś malutki balonik się przewrócił. Nawet nie umiem opisać :-) A dziś miałam wrażenie jakby mnie ktoś tak delikatnie pukał od środka. Czy to możliwe ze to były kopniaczek mojej kruszynki ? Czy po prostu gazy ? Ale gazy tu na dole brzucha ?
I nie to żeby se wmawiała ruchy albo nad wyraz chciała je odczuć. Po prostu nie chciał bym przegapić momentu kiedy to się zacznie.
 
Ostatnia edycja:
Witam Was :-)
Kilka dni temu leżałam sobie na sofie, oglądając telewizje, i nagle poczułam jakbym miała w brzuchu balonik, a w nim pływała rybka :-)
Naprawde nie idzie tego uczucia opisać, ale myśle że to pierwsze ruchy mojej Kryszynki :-D
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko :* :happy:
 
Wiecie co, ja też od jakiś dwóch dni czuje taki bąbelki, łaskotanie czy jak to tam nazwać :) no nawet teraz, najbardziej jak sobie leże spokojnie i sie skupie na tym co może porabiać moja dzidzia :D
 
reklama
jestem w 18 tyg i to moja druga ciąża. Czasem jak leżę to czuję szkraba, ale mam takie momenty w których czuję jakby kopa:-). Nie wiem czy to mięśnie czy ruchy bo siedzę w pracy przez 8 godzin a potem w domku odpoczywam i czasem cosik mnie zdziwi, ale staram się nie nakręcać.
 
Do góry