reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze urodzinki:)

reklama
mirelka nie mam pojęcia co on tam przyrządzi;-) Ale myslę, ze nic specjalnego nie bedzie wymyślał. Jak coś bedę wiedziała to napiszę:tak:
 
Ja kupiłam na pamiątke pierwszych urodzinek taki smoczek ze szkla kryształowego od Pana który rzeźbi artystyczne rzeczy w szkle. Wygrowerował mi imię i datę. Fajna pamiątka:) Podaje link dla chętnych GrawerArt
 
kochane u nas roczek już w niedzielę:-):-):-)
Na 14 mamy mszę w Kościele, później u nas w domu:
1. kawa, tort (własnej produkcji- trzymcie kciuki żeby wyszedł), 2 ciasta upieczone pzrez teściową.
2. bogracz + pieczywo
3. szaszłyki z indyka+boczek+papryka+pieczarki+cebula+ cukinia (może),
4. pałki z kurczaka z piekarnika
5. Sałatki: jarzynowa tradycyjna, brokułowa (brokuł+pomidor+feta+sos czosnkowy na bazie jogurtu), sałatka: Sałatka z sałaty lodowej z wędzonym serem i sezamem - Księga Zaklęć Kulinarnych - Onet.pl Blog
6. na dobicie zimna płyta- wędlina, sery, pomidor ogórek


Acha, goście mają byc po obiedzie ale jakby woleli to zmienimy kolejność Bogracz/tort:tak:
Myslę że wystarczy:)

Kreację dla Mai juz mam. Kupiłam w smyku sukienkę, do tego bluzeczka z kołnieżykiem, rajty i chyba lakierki do kościoła. białego płasczzyka nie mam więc pójdzie do kościoła w takim morelowo-różowym, do tego chyab srebrna czapeczka.
To tyle u nas:tak:
 
Onanana - super! Zycze Wam milego swietowania! :happy:


U nas urodzinki 18 listopada. Musze rozeslac zaproszenia. :-) M. sie zaoferowal, ze... zrobi TORT!!! :laugh2::tak::tak::tak::tak: Ale on jest wyjatkowo utalentowany jesli chodzi o gotowanie i pieczenie. Wszystko mu wychodzi super! :happy: My jeszcze nie wiemy dokladnie, jakie zarelko przygotujemy, ale generalnie nie bedzie zadnego wielkiego obiadu. I najblizsza rodzina, ale to i tak 15 osob... :szok::eek::laugh2:
 
onanana pięknie wszystko masz zaplanowane :tak: trzymam &&&&& z tort za pewne będzie piękny i smaczny. Maja będzie pięknie wyglądać u nas nie koniecznie dziecko w dniu roczku musi być ubrane na biało. Czkamy na fotoreportaż:tak: Udanej imprezki.

A baloniki, czapeczki, petardę na tort macie kupione:)?


Ja już też manu mam wymyślone, już pomału nawet zakupy znoszę do domu hihi:):tak:
 
Mirelko baloniki mamy, serpentyny mamy, czapeczek nie będzie, nad petarda myślę ale nie wiem czy Maja się nie wystraszy:/
Maja nie będzie na biało. nie będe specjalnie kupować białego płaszczyka!!
 
reklama
Do góry