reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
a tak wogóle to myślę Agutku że Ty mnie nie lubisz buuuuuuuu.................idę beczeć......:-:)-:)sorry2:
przyjemnego wieczorku:-);-):-D
 
reklama
A ja sie wczoraj dowiedzialam ze z organizacja roczku Oliwki nie bedzie tak lekko jak myslalam. Tesciowie robia od wrzesnia oooogromny remont w domu (ciagniecie centralnego ogrzewania, wybijanie sciany, stawianie kominka, remont dosc duzego salonu itd) i Grzegorz poprosil ich zeby zaczeli po roczku Oliwii zebysmy mieli gdzie i w normalych warunkach przyjac gosci czyli po 20 wrzesnia. A moja poj***** tesciowa wyjechala na niego wczoraj ze ona nie bedzie czekac tylko ze wzgledu na roczek bo im sie spieszy i ze zaczna zaraz jak wroci tesc z Niemiec czyli gdzies tydzien moze dwa przed samym roczkiem:wściekła/y:Ciekawe dokad im sie tak spieszy ku*** ma* !! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: No i nie zostalo nam nic innego jak roczek u mojej mamy, prawdopodobnie impreza laczona z 18stka mojego brata. Ehh..... Co za zlosliwi ludzie :no::-(
 
My też planujemy roczek zrobić w domu - jak będzie pogoda to wyniesiemy się na balkon. A jeśli chodzi o ten tort ze zdjęciem, to mieliśmy taki na Julki roczku -fajna rzecz, tylko przykro było to pokroić, a potem każdy zjadał Julkę po troszeczku - jeden rączkę, inny policzek z oczkiem... ;-)
 
U nas jakaś skromna imprezka w domu-dziadkowie, chrzestni. Co do tortu to myśleliśmy, żeby zamówić w jakimś fajnym kształcie,w cukierni niedaleko nas robią różne postaci z bajek, impreza dosyć droga, bo chcą 45 zł za kg. Zważywszy, że Ola tego tortu pamiętać nie będzie to się zastanawiamy, bo takie bajery to są raczej dla frajdy rodziców.
Luczynko jaka głupia baba, skoro pierwsze urodziny wnuczki są dla niej tak mało ważne, to naprawdę brak słów
 
My urodzinki zrobimy w domu. Tort chciałabym aby był w jakimś fajnym kształcie, tylko jeszcze nie wiem jakim. Na prezent to pomyślałam o rowerku
Magda, ale Ola napewno będzie miała zdjęcia tego tortu, więc coś tam na pamiątkę będzie.
Luczynko, współczuję teściowej.
 
No najwyższy czas na taki wątek.;-)
My imprezkę robimy w domu, bo pogoda chyba nie wytrzyma do 28 września, no chyba, ze to jak większość pogrilujemy. Raczej rodzinnie, tylkoo dziadkowie, chrzesni i pradziadkowie. Tort upiekę sama bo uwielbiam piec. Poza tym musi być taki żeby Adaś też mógł go chociaż skosztować. A nad prezentem to nie mam pojęcia, może któraś z Was coś mi nasunie na myśl.
Luczynko, skąd ja to znam najważniejsze święte Ja teściowej.:wściekła/y:
 
Ale macie fajnie z tymi ogródkowymi imprezami:-pja to w domu i to chyba na raty,bo mszę mamy dopiero na 16.00 a wszyscy goście bedą przyjezdni:zawstydzona/y:chyba żeby zameinić mszę,i wszystkich razem pognać do knajpki,ale tego jeszcze nie ejstem pewna.
A co prezentu to dopiero nie wiem...
 
reklama
wcale że nie odgapialska:-p:-:)szok::wściekła/y::no::angry::-):-):-)
bo ja jej nie chcę na wózku powiesić tylko na ścianie w pokoju Przemcia jak już go zrobimy:-):tak::-D
a poza tym znalazłam już inne linki na allegro gdzie można zamówić tablice z dowolnym napisem:-):tak::-D
ale dzięki Aguś za link

No to prosimy te linki żeby szukać nie trzeba było....
 
Do góry