reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
Nasze urodziny wypadają w niedzielę. Goście ci sami co na chrzcinach. Kiedy zrobimy nie wiem jeszcze to zależy czy znajdę pracę i gdzie. Nad prezentem się jeszcze nie zastanawiałam. Robić będę na pewno w domu, ogródka brak:-(.Mam pytanie do was.Kiedyś na pierwszy roczek rodzicerozkładali przed dziećmi różne przedmioty.Dziecko wybierało i miało wiązać się to z jego przyszłością. Czy wy robicie coś takiego czy to wyszło już z mody?
 
reklama
Mija słyszałam o tych przedmiotach, kładzie sie różaniec, pieniążek i coś tam jeszcze . To co wybierze dziecko będzie związane z jego przyszłością. Ja myślę, że zrobię coś takiego tak dla żartów bardziej.
 
Ja tam nie patrze,czy to jest w modzie,czy juz nie. ;-)
Poloze przed Zuzia te rozne rzeczy,mimo,ze tak do konca nie wiem,co sie kladzie i co oznacza poszczegolny przedmiot. :-p :zawstydzona/y: Prosze o podpowiedzi! :-p :cool2:
 
Ja tak jak Agutka nie patrze co jest modne a co nie i położę Filipowi różne przedmioty bo u nas jest taka tradycja i już. Co dokładnie to jeszcze nie wiem, muszę zapytać moją mamę ale z tego co kojarzę to chyba jest to pieniądz, różaniec albo książeczka do nabożeństwa, kieliszek i coś jeszcze ale niewiem co.
 
Ja wiem ze ludzie klada pieniazek, kieliszek, rozaniec, ksiazke lub pióro. I wiele wiele innych rzeczy. Teraz to juz czesto sie wymysla rozne pierdolki i dopiduje sie do tego znaczenie, to nie jest juz tak jak kiedys :no: Wiem ze watkach gdzie dzieciaki wlasnie skonczyly roczki, m.in. czerwiec, Dziewczyny pisaly o tym bo troche je podczytuje sobie ;-) Jak chcecie to tez zajrzyjcie :-)
 
Wiem że różaniec,książeczkę,kieliszek,obrączkę u mnie jeszcze kładli nici-będzie robiła coś z szyciem,resoraka-będzie kierowcą, mapę-będzie dużo podróżować,termometr-coś ze służbą zdrowia.
 
A u nas zmiana planów :-) Zrobimy imprezke w domu u moich rodziców (maja duzy dom z ogrodem) no i jesli pogoda dopisze to zrobimy grill party w ogrodzie a jak nie to inne menu i w srodku :-)
 
Dziewczyny,
przejrzalam watki z innych miesiecy dotyczace pierwszych urodzin dzieciatek i na wielu z nich Dziewczyny wysylaja kartki dla dzieciaczkow wzajemnie z okazji roczku.
Moim zdaniem, jest to drogi interes, zwlaszcza ze nie ma nas tu 5 osob a o wiele wiecej.
W zwiazku z tym proponuje, zebysmy wysylaly kartki internetowe. Co Wy na to ?? NIe bedzie nas to nic kosztowalo a jest to mily akcent :happy2::rofl2:
Jezeli ktoras z Was sie zdecyduje to niech napisze swojego maila na watku "Teraz MY". On jest ukryty i nikt niepowolany nie dostanie Waszego adresu mailowego. A ja wszystkie maile bede umieszczac na pierwszej stronie przy Waszych nickach, w ten sposob zawsze tam bedzie aktualna lista osob z mailami, imieniem dziecka i data urodzin. Co o tym myslicie? Czekam na odpowiedzi :-)
 
Dziewczyny,
przejrzalam watki z innych miesiecy dotyczace pierwszych urodzin dzieciatek i na wielu z nich Dziewczyny wysylaja kartki dla dzieciaczkow wzajemnie z okazji roczku.
Moim zdaniem, jest to drogi interes, zwlaszcza ze nie ma nas tu 5 osob a o wiele wiecej.
W zwiazku z tym proponuje, zebysmy wysylaly kartki internetowe. Co Wy na to ?? NIe bedzie nas to nic kosztowalo a jest to mily akcent :happy2::rofl2:
Jezeli ktoras z Was sie zdecyduje to niech napisze swojego maila na watku "Teraz MY". On jest ukryty i nikt niepowolany nie dostanie Waszego adresu mailowego. A ja wszystkie maile bede umieszczac na pierwszej stronie przy Waszych nickach, w ten sposob zawsze tam bedzie aktualna lista osob z mailami, imieniem dziecka i data urodzin. Co o tym myslicie? Czekam na odpowiedzi :-)
SUPER POMYSŁ!!!!! BRAWA DLA LUCZYNKI:tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D

Co do wysylania kartek papierowych to tez chyba o to chodzi ze dla dzidzi bedzie to kiedys pamiatka ale ja jestem za internetowymi :tak:
 
reklama
Do góry