reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
A my mamy problem...:-( Macius roczek bedzie konczyl 29sierpnia, a to srodek tygodnia, a my bedziemy wtedy osobno, bez niego. Bo bedziemy wynajmowac pokoj a nie mieszkanie:-(A jesli uda nam sie wynajac mieszkanie od 1 wrzesnia(to sobota chyba) i Macius bedzie juz u nas, to wypada robic z opoznieniem urodzinki? Ale chyba tak, zreszta chrzestni Maciusia nie beda mogli przyjechac w tygodniu bo pracuja, a chrzestny jest za granica. A jesli nie uda nam sie jeszcze wynajc mieszkania, to wtedy bedziemy z Maciusiem u moich rodzicow, ale moja mama zapowiedziala, ze nie chce abysmy roczek wyprawiali u niej, i dokladnie to rozumiem. Chodzi o moja tesciowa, ktora do zeszlego roku nagminnie naduzywala goscinnosci mojej mamy(kilka razy w roku przyjezdzala, nawet jak nie pasowalo to mojej mamie, a jak byla i miala swoj pokoj z tv, to przychodzila do goscinnego pokoju aby moczyc nogi i odrywac skorki, na fotelu mojej mamy, bo jje tam wygodniej:wściekła/y::no::wściekła/y:Brrr) a w dodtku jest wpatrzona w swego drugiego syneczka, wiec moja mama ma jej serdecznie dosc! Pomysl z zaproszeniami jest super i go wykorzystam(nie podam adresu,beda takie ogolne, uniwersalne), tort ze zdjeciem tez fajny, ale szkoda byloby mi go kroic, ale pomysle o tym:-D. Na prezent tez mysle o rowerku-jezdziku:-):-D:-). Jesli impreza bedzie domowa to mieszkanie koniecznie udekorowane w baloniki!
 
reklama
Mju, dokladnie tak:-(. Jesli do tego czasu podejme jakas prace(a musze) to prawdopodobnie tak bedzie:-(. Buuu:-(Wszystko bedzie zalezec jak bedziemy pracowac. Bo ze Szczecina do moich rodzicow jest 100km i jedziemy ok 1,5-2godz autem. Wiec jesli ktores z nas bedzie pracowac do pozna to nie ma mowy abysmy zdazyli na urodzinki synusia! Tzn zdazyc zdazymy, tylko Maciejek bedzie pewnie spal, bo ok 19.30 zasypia. Ale postaram sie "stanac na glowie" abysmy zdazyli, bo serduszko mi placze, ze moglobybyc inaczej!!!! Buuuu
 
Fajny macie watek :-)

Polecam zrobienie zaproszen wlasnorecznie - ja zrobilam Nince na chrzciny i wszyscy byli zachwyceni. Jak wroce z pracy, to wkleje fotke :tak:

Co do tortu, to u nas mozna zamowic w roznych ksztaltach, tylko musze sie dokladnie dowiedziec gdzie i za ile. Za to kompletnie nie wiem, gdzie zrobic przyjecie. Nina ma urodzinki 22 wrzesnia. Ale na poczatku pazdziernika przeprowadzamy sie do nowego mieszkanka, wiec pewnie przelozymy troche imprezke. Zobaczy sie ;-)
 
A u nas sytuacja na szczescie sie wyjasnila :tak: G nie wytrzymal z zadzownil do tescia do Niemiec i pogadal z nim o tym roczku. A tesc bez problemu powiedzial ze zacznie remont od pazdziernika po roczku ukochanej wnusi :-) WIec moja tesciowa moze mnie pocalowac w tylek :-p:-D Roczek bedzie u nas w domku na ogrodku :rofl2:

No i wymyslilam juz sobie ostatnio zaproszenia :tak:Tylko teraz musze kupic materialy do wykonania no i moge zaczac sie z tym bawic ale czasu amm jeszcze ze ho ho! :-pPozniej uzupelnie tylko dokladna date i godzinke ;-)

Postanowilismy tez z G ze te urodzinki w domu beda w malym gronie ale beda bardzo dziecieca bo to ma byc swieto Oliwci. WIec caly dom udekorujemy balonami i serpentynakami, wszyscy goscie dostana na glowe takie kolorowe czapeczki, bedzie szampan dla dzieci (a pozniej dolewki normalnego :-p:-D), kolorowe talerzyki i kubeczki. A co? Jak sie bawic to na calego ;-):-D Moze jeszcze cos wymysle:happy2:
 
Fajny temat!

My roczek zrobimy w mieszkaniu, będą dziadkowie i rodzice chrzestni. W sumie z nami 9 osób dorosłych i trójka dzieci. Cieszę się na urodziny mojego synka, tylko jak sobie pomyślę o tym jaki sajgon bedzie na tych naszych 60 m2 jak się wszyscy zjadą to już chora jestem... ale w naszym przypadku nie ma sensu organizowac imprezy w lokalu,bo i tak prawie wszyscy będą u nas nocowali (oprócz chrzestnego z żoną -oni są miejscowi) więc tak czy owak "sajgon" będzie :-).
Torcik chciałabym kupić w kształcie serca, pomysł z tortem-zdjęciem też jest fajny ... tylko mi by było chyba trochę dziwnie go pokroić.I baloniki będa napewno też.

I mam dla Was przepis na fajną przekąskę na ciepło lub zimno:

Piersi kurczaka trzeba pokroić w taką grubszą kostkę, posypac papryką słodką, solą i pieprzem, z 30 min niech tak poleżą, a potem obtoczyć to w jajku i w pokruszonych krakersach i smazyć chwilę na glębokim oleju. Pycha poprostu, takie chrupiace, ale KFC. Polecam. W sobotę mąż mi to zaserwował na obiad (znalazł gdzieś przepis w necie) i było mniam mniam.

Michaś ma urodziny 16 wrzesnia w niedzielę, ale imprezę zrobimy w sobotę, bo w niedzielę wszyscy będą wyjeżdżać.
 
No to i ja ankietke wypelnilam i widze ze jestem jedyna która chce zrobić w lokalu :szok: U nas gości wychodzi baaaardzo dużo. Dużo rodzeństwa z dziećmi, dziadki i pradziadki, ciocie z którymi blisko zyjemy no i wychodzi mi ponad 20 osób - dlatego lokal. Na pewno musi to byc lokal z ogródkiem no i w miare tani ale przyjmny... Mam już na oku dwa miejsca bardzo blisko od naszego domku. W ten weekend idziemy pogadac z mężem jak by to mogło wyglądac i ile kosztować :baffled: Tort Mariczce będę zamawiała w cukierni u siebie na osiedlu. Robią tam tak piękne torty na zamówinie że aż dech zapiera! Raz widziałam w kształcie sera nadgryzionegio przez myszkę a innym razem dla chłopca który uwielbiał straż pozarna zrobili to rt z pięknym lukrowanym wozem strażackim na torcie!:szok: No po prostu cudeńka robią!!!

Na google przegladalam sobie fotki tortów i jak zobaczylam ten to od razu o Zuzince Agutki pomyslalam :-)
http://majatoja.blox.pl/resource/tort.jpg

A tu link z tortami urodzinowymi dla dzieci - niektóre poprostu cudne!
New Page 1
 
Ines,rozlozylas mnie na lopatki tymi tortami! :szok: :tak: :-D A te z Kubusiowymi postaciami sa poprostu REWELACYYYYYYYYYYYYYYYYYJNE!!! :-D :-D :-D Musze sie spytac w jednej cukierni u Nas,gdzie wlasnie robia rozne takie ciekawe torciki,ile by Nas kosztowal taki ladniuchny. :-D :tak:
 
reklama
Majula 1 urodziny będzie miała akurat w niedzilę HURA!:-D
narazie niewiem gdzie się one odbędą, jeżeli w mieszkaniu U. to byłoby tragicznie ciasno - on ma 2 siostry i brata, każdy z małżonkiem + 5dzieci, odemnie 3siostry + męzowie + 2dzieci no i jeszcze dziadkowie:szok: i jeszcze chrzestny!:shocked2: zobaczymy!:baffled:
tort - chyba zrobie sama:tak: foto na tort - super! ja tam Majelę mogę schrupać:crazy:
 
Do góry