reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze Urodziny Naszych Maleństw

Gdzie chcecie zorganizować pierwsze urodziny Waszego dziecka??


  • Wszystkich głosujących
    43
Luczynko u Nas na chrzcie nie bylo alkoholu. :no: I od razu powiedzialam,ze na urodzinach Zuzi tez go nie bedzie. :no: Nie zycze sobie,zeby ktos opijal Moje Dziecko. :dry: :wściekła/y: Niektorym to sie nie spodobalo,ale po imprezach alkoholowych (czyt. roczkach,komuniach,chrztach) u mojej rodziny powiedzialam,ze u Nas w domu alkoholu sie nie zobaczy,bo nie mam zamiaru znosic ich zachowania! :wściekła/y: A jak cos sie nie podoba,to nikt nie bedzie ich blagal,zeby przychodzili. :dry: Niech sie wala! :dry:
U Zuzi na roczku bedzie wylacznie szampan. :tak:
 
reklama
Agutko ciesze sie ze ktos ma takie zdanie jak ja i G :tak: Ja na chrzcie uleglam tesciom bo byla juz w domu bardzo niemila atmosfera i jezdzili po mnie jak po siwni :wściekła/y::-( No i zeby dali mi juz swiety spokoj to uleglam :zawstydzona/y: Ale glupia bylam i powiedzialam ze to byl pierwszy i ostatni raz :no: U mnie albo u G na urodzinach wodeczka moze byc ale nie u dziecka! I Ty tez tak 3maj ;-)
 
Luzynko,ja tego zdania NIGDY nie zmienie. :no: :-D Powiedzialam Zuzi,ze pierwsze piwko wypije z Mamusia. :cool2: :-p Wiec narazie nie moze byc alkoholu u mnie w domu,bo nawet Zuzinka z niego nie skorzysta. :-( :-D :-p :laugh2:
A tak serio to NIGDY NIGDY NIGDY nie pozwole opijac Mojego Dziecka!!!
 
dobrze że ktoś poruszył temat alkoholu, ja cały czas nad tym myślę,sama już nie wiem. Ja absolutnie nie chcę alkoholu na roczku Przema, ale w rodzinie M impreza bez alkoholu nie przejdzie. Szampan owszem,ale ja nie chcę imprezy z %:no::wściekła/y:
 
U nas będzie chyba winko, ale tak naprawdę to jeszcze o tym nie myślałam, ale nawet gdybym się zdecydowała na alkohol to na pewno nie byłoby w domu żadnych ekscesów, normalnie po parę kieliszeczków. Też uważam, że na dziecięcych imprezach nie powinno być alkoholu.

Luczynko weźcie wy się wyprowadźcie od tych teściów, bo ty się kobieto nerwowo wykończysz. Ja bym oszalała mieszkając zarówno z moimi rodzicami jak i z teściami, chyba jestem na coś takiego za nerwowa i za bardzo niezależna, niecierpię jak ktoś się miesza w moje sprawy.

Cały czas głowię się nad prezentem. Jakiś czas chorowałam na huśtawkę, ale już mi przeszło, bo tylko dodatkowy klamot w domu. Teraz to już chyba trochę za późno na huśtawkę, długo by z niej nie pokorzystała.
Teściowie kupują jeździk, a ja myślę o jakiś fajnych klockach-będą jej służyć na pewno dłużej niż huśtawka
 
U mnie chyba będzie.:zawstydzona/y::sorry:Wino na pewno. Pewnie szampan też ,a może i piwo.:sorry: Na chrzcinach też był. Wybaczcie że odbiegam od waszych norm.:sorry:
 
U mnie bedzie alkohol... Na pewno bedzie wino i szampan i na pewno NIE BEDZIE wódki. Zreszta, u mnie rodzinka jedna i druga pijaca ale wszyscy z kultura. Nikt sie u nas (przepraszam za wyrazenie) nie uwala jak swinia, wiec nie widze powodu zeby kulturalnie wypic po 2-3 kieliszki winka i szampanka za zdrowko Mariczki :-)
 
U nas też conieco się wypije ale napewno nikt się nie upije;-)wszystko z umiarem i jest ok
 
U nas niewiem jeszcze czy będzie jakiś promil w zasięgu ręki, jedynie może być winko - ale chyba nie!:blink:
dziewczyny a czy Wy zamierzacie robić jakieś wielkie żarcie:blink:+ biesiada;-):-D, czy tylko np. kawka + torcik?:blink:
bo już sama niewiem:no:
Musimy zrobić urodziny Majeli na 2 raty w sobotę zrobimy dla rodziny U. a w niedzielę dla mojej.
 
reklama
my planujemy zrobić tort+ciasto+szampan
a potem kolacja - raczej zrezygnuję z grilla bo miałam nauczkę na swoje imieniny.
A ja już mam gotowe zaproszenia plus koperty, spróbuje wkleić i pokazać Wam jakie cudeńka mi wyszły - oczywiście z resztek Przemciowej tapety (kopert nie wklejam bo wiadomo jak wyglądają, na wierzchu są niebieskie wstążeczki)- zaproszenie skłąda się na 3.Dodam,że zaproszenie jest kolorowe,ale specjalnie dla Was czarno-białe wklejam:-)





 
Do góry