reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki

reklama
odkąd jedynki górne dobrze już widać to cały czas się tak szczerzy chwalipięta mała :) ciężko zrobić Jej zdjęcie z inną mina aktualnie :-)
 
A ja dziś odkryłam, że mojej Madzi rosną równocześnie dwie górne jedyneczki :D Tzn w sumie sama się pochwaliła, a że jeszcze ich nie widać to zazgrzytała - sprawdzam a tam takie drapiące dziąsełka :D nawet nie miała żadnych objawów typu marudzenie, gorączka czy coś :D

 
Madzioolka ale Maja super 'marszczynosa' robi :)
Kate świetnie, że tak bezboleśnie :) u nas dwie dolne jedynki wyrżnęły się też bezobjawowo, myślę, że wcześniej bardziej dokuczaly niż w fazie końcowej, oby tak dalej :)
 
reklama
Do góry