reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwsze ząbki

A my się doczekaliśmy - w niedzielę przebił się pierwszy, a dzisiaj drugi:) na szczęście bez żadnych lamentów i tym podobnych, ufff!

No i zostałam dziś ugryziona w rękę - fajnie bolało:D
 
reklama
To i my się pochwalimy: u nas dwie dolne jedynki wyszły równocześnie jak krasnal skończył 4 m-ce, od tego czasu cisza...aż do wczoraj. Widać już górną prawą jedynkę:
z.jpg
 
u nas nic, ale dolne jedynki się przebijają- już jest taka jakby szpara w dziąśle... Miesio chwilami strasznie cierpi:(
Gratulacje wszzystkim zębulinkom:)
 
i my się możemy pochwalić 12 marca w końcu wyszedł pierwszy ząbek Hanulce, już widać koronkę dolnej 1 :-) Poprostu zastukał pod łyżeczką, przy ogólnym marudnym usposobieniu Hanuli, nie było większych rewolucji zębolowych i oby tak dalej!!!
Jednakże przyjmowała syropek z żelaza na anemię i odstawiliśmy pare dni temu, żeby sie nie zabarwił ten ząbek, czy miałyście podobny problem?


Pozdrawiamy wszystkich zębolków i tych, którzy jeszcze czekają na gryzaki
 
gratuluję icak!

mrsmoon - Maja w Ciebie się wdała i pewnie z 1,5 roku poczekasz na pierwsze zębole:)

Trasia - no właśnie ja też ciekawa... Szymkowi już podrosły dwie jedynki więc muszę rozpocząć szczotkowanie, ale nie mam o tym pojęcia! co muszę kupić? i jak szczotkować te mikroząbki?
 
reklama
Do góry