reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pierwszy rowerek biegowy

reklama
Witajcie :) Co prawda moja Pchełka za 2 tygodnie skończy roczek, ale ponieważ myślę nad prezentami i w perspektywie idzie lato zastanawiam się nad pchaczem/ jeździdłem/czymś :) wybór jest przeogromny i natknęłam się m.in. na takie dziwo:
JEŹDZIK MOTOREK ROWEREK BIEGOWY DLA NAJMŁODSZYCH (4238816805) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
co myślicie? Niby 12+, ale nie wiem za bardzo na co zwracać uwagę i stąd pytanie.

Czy raczej zostać przy klasycznym pchaczu-potworku a na 2 urodziny kupić elegenckiego biegowca?
Dodam, że Pchła chodzi już sama, tzn parę kroczków jak zapomni, że nie ma obok mebla :)
 
Kupiłam ze dwa miesiące temu trójkołowca Little Tikes, okazał się uszkodzony. Stwierdzilismy ze drugi raz trojkolowca nie chcemy mieć, jeśli chodzi o biegowy to uważam ze minimum to 2 latka. Mój wybór padł na czterokołowca Puky Wutsch, jest od 18 m a moja Iza akurat w czerwcu kończy półtora roku. Lekki, mały ale jak na razie średnio jest nim zainteresowana. Przejedzie kawałek, raczej wjedzie w jakas trawe itd bo prosto jechac nie chce i schodzi. Na szczescie jak pisałam jest lekki i mogę go nosić za nią. Na osiedlu znajoma ma ten sam rowerek Puky, synek starszy chyba ze 2-3 miesiące i śmiga ładnie
ostatnio napisałam recenzję i opisałam moje wrazenia po trójkołowcu (mam nadzieję, że mozna tutaj dzielić się takim linkiem)
Trójkołowiec 3 w 1 Little Tikes | Iza in charge
 
Moja córcia uwielbia swój rowerek, ma teraz 19 miesiecy, mamy go od 2 miesięcy, kupiliśmy używany w super stanie za 80zł, wolałam kupić za to nowy kask, dobrze dopasowany bo bezpieczeństwo najważniejsze.
 
U nas rowerek biegowy okazał się prawdziwym hitem i polecam każdemu aby kupił taki prezent dla swojego dziecka,szczególnie że teraz może bawić się na nim na dworze i tam spędzać czas:)
 
reklama
U nas też biegówka to hit, niezależnie od pory roku, nawet teraz jak były roztopy to młody śmigał w tym błocie, mieszkamy na wsi więc nie mamy utwardzonej drogi ;p mimo to rowerek dał radę :) Kupiliśmy z Chicco czerwony, dla syna jest on najważniejszy bo jest w kolorze wozu strażackiego, więc co wyjście na rowerek to gasimy pożary ;) a dla mnie jest super bo jest mega lekki i zwrotny, do tego ma regulowaną kierownicę i siodełko, także co jakiś czas możemy go dostosować do wzrostu :)
 
Do góry