reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Płacz przed zasypianiem

Probowalam po godzinie,czasem po1.5 a czasem i po 2. Niestety efekt ten sam. Córka miala dlugo problemy z brzuszkiem i wydaawalo mi sie ze od tego placze. Jednak teraz dzieje sie to przed snem.
Ale nie chodzi o to, kiedu probujesz a o to, kiedy dziecko jest zmęczone.
 
reklama
Obserwuje kiedy ziewa albo juz ma zaszklone oczka- bywa wlasnie ze miedzu 1-2 h od poprzedniej 40 min drzemki.
Moja córka jak już miała takie objawy to zwykle było już za późno i był płacz właśnie.

Przypilnuj sobie może też pierwszej drzemki. Moja córka po przebudzeniu rano bardzo szybko była zmeczona. Jak ją zaczęłam wcześniej kłaść dużo się poukładało. Wcześniej po prostu nie wiedziałam, że ten czas rano jest krótszy.
 
Moja córka jak już miała takie objawy to zwykle było już za późno i był płacz właśnie.

Przypilnuj sobie może też pierwszej drzemki. Moja córka po przebudzeniu rano bardzo szybko była zmeczona. Jak ją zaczęłam wcześniej kłaść dużo się poukładało. Wcześniej po prostu nie wiedziałam, że ten czas rano jest krótszy.
Zauwazylan wlasnie ze krotszy jest czas ale chyba nadal ciezko mi wyczuc kiedy jest moment na spanie. Dziekuje za rady.
 
Zauwazylan wlasnie ze krotszy jest czas ale chyba nadal ciezko mi wyczuc kiedy jest moment na spanie. Dziekuje za rady.
Nie przejmuj się. Nauczysz się tego. Dla mnie pierwsze miesiące były najgorsze... Potem tak od 4/5 miesiąca do momentu aż córka się nauczyła raczkować czyli do 8 było super. Teraz jest ciężej. I wszędzie włazi, i ogrom tej aktywności odbija się też na śnie.

Powodzenia. Macierzyństwo to piękna, ale niełatwa droga 🙂
 
Nie przejmuj się. Nauczysz się tego. Dla mnie pierwsze miesiące były najgorsze... Potem tak od 4/5 miesiąca do momentu aż córka się nauczyła raczkować czyli do 8 było super. Teraz jest ciężej. I wszędzie włazi, i ogrom tej aktywności odbija się też na śnie.

Powodzenia. Macierzyństwo to piękna, ale niełatwa droga 🙂
U nas dalej zdarza sie rano drzemka po 1,5h 😂
 
reklama
Do góry