reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

planuje dziecko

reklama
Nawet nie wiedziałam, że jest taki wątek...

No to dawać, czekam na sprawdzone sposoby zrobienia sobie córci.
 
Zawsze chciałam mieć najpierw chłopca, takie stereotypowe myślenie - starszy brat dla...no właśnie, dla córeczki. I się czasem zastanawiam jaka będzie moja reakcja kiedy w kolejnej ciąży dowiem się że znowu będę mamą chłopczyka. Wiadomo, byle było zdrowe, no ale nie oszukujmy się, każda z nas ma jakieś marzenia związane z płcią dzidzi i fajnie by było jakby się spełniły:tak:
 
Ja tak samo Edzia.
Ale w rodzinie przewaga plci meskiej:wściekła/y:
Melanie ma ponoc niezawodny sposob na planowanie plci,ale pewnie nie bedzie chciala sie nim podzielic:no:
A szkoda...
A ja wogole niewiem jak to sie robi i co z czym je:baffled:
 
Ja tak samo Edzia.
Ale w rodzinie przewaga plci meskiej:wściekła/y:
Melanie ma ponoc niezawodny sposob na planowanie plci,ale pewnie nie bedzie chciala sie nim podzielic:no:
A szkoda...
A ja wogole niewiem jak to sie robi i co z czym je:baffled:

No właśnie :tak:, Melanie chyba nawet zastosowała tą swoją metodę i ze świetnym skutkiem :happy:. Coś mi kiedyś wspominała, że chodzi o szybsze plemniczki męskie i wolniejsze żeńskie :dry:. Pewnie namieszałam ....:baffled:

Mell, jeżeli czytasz....poinstruuj nas kochana ;-):-)
 
Ja chce w takim razie "przepis na chlopczyka" moze kiedys sie skusimyi wyprobujemy;-)

nam wywrozyli dwie dziewczynki wiec jak na razie sie sprawdza.

W sumie byle bylo malenstwo zdrowe..ale chlopiec by mogl byc;-)
 
A mi sie wydaje, ze nie istnieja takie metody w 100% skuteczne, ale probowac mozna;-) Ja bym chciala miec druga corcie, ale tez najwazniejsze jest dla mnie zeby dziecko bylo zdrowe:tak: :-)
 
reklama
Do góry