reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

plastry antykoncepcyjne

Hej
Ja używałam plastrów ok 3 lat, byłam bardzo zadowolona, ja przyklejałam zawsze na brzuch w okolicach jajnika i nigdy nie było problemu z odklejeniem i plaster jest niewidoczny jak na ramieniu, a pośladek odpada bo faktycznie tak jak pisały dziewczyny plaster zawadzany bielizną lub spodniami wałkuje się i odkleja. Jak mi wiadomo trzeba zmieniać miejsce naklejania plastra, a i przy naklejaniu należy go docisnąć i 10 sek potrzymać wtedy naprawdę nie ma opcji odklejenia. Ja byłam bardzo zadowolona z tej metody.
 
reklama
::paaulisia20::
troche niezgadzam się z Twoją wypowiedzią, nie trzeba zmieniać miejsca przyklejania.można cały czas naklejac na to samo miejsce.(jedynie w przypadku podraznienia skóry)
pozdrawiam
Agnieszka.

doedukowałam sie! :tak: wiec:

Miejsce stosowania:
Preparat Evra można przyklejać w czterech dowolnie wybranych miejscach: na pośladku, na łopatce, na ramieniu lub na podbrzuszu. Nie trzeba zmieniać miejsca, w którym przykleja się kolejny plaster. Jednak, aby uniknąć ewentualnych podrażnień skóry, nie należy przyklejać plastrów zbyt długo dokładnie w tym samym miejscu. Plastrów nie wolno w żadnym wypadku przyklejać na piersiach;-)

ja zmieniam zawsze miejsce! ale i przez 3 tyg nie moze byc przyklejany w tym samym miejscu;-) zreszta co nie zmienia faktu ze sa wygodne:tak:
 
ja stosuję plastry od 8mcy i szczerze mówiąc wolałabym tabletki, ale nie mogę... :-(
czasem zdarzają mi się mdłości i już film, że jestem w ciąży :-p
jak było lato, to potrafiły się odkleić... jak miałam na pośladku, to przykleił się, ale do majtek :-p
przeważnie noszę na ramieniu, ale zdarza się na łopatce
fajne,że musisz pamiętać o nich raz na tydzień
w każdym razie są bardziej pewne niż spirala (w moim przypadku;-))
 
Witam!

Plastry antykoncepcyjne to bardzo fajna sprawa. W niczym nie przeszkadzają i są wygodniejsze od pigułek, bo wystarczy je tylko raz w tygodniu zmieniać. Poza tym nie ma po nich żadnych dolegliwości, więc osobiście polecam




www.fotografia-kreatywna.com - fotografia dziecięca, fotografia ciążowa, fotografia ślubna.
 
czarnula - tutaj uciekłaś?!!? dawno Cie nie było na sierpniówkach;-)
paaulisia - co do ceny to ile kosztują? ja za tabletki płacę niecałe 30 zł, ale od kilkunastu dni pobo;lewa mnie głowa i wiąże to własnie z tabletkami. Myślałam juz o plastrach, ale też o odstawieniu i drugiej ciązy:tak::-D
Ale napisz mi ile kosztuja, bo jeszcze tak na 100% nie jestem przekonana do drugiego dzidziusia:shocked2:
 
Antylopka kosztuje-przynajmniej ja tyle daje 45 zł:dry:= droższe sa od tabletek to na pewno. Ale jak dla mnie wygodniejsze ja nosze na ramieniu na pośladku tak jak kolezanka wyzej odklejał sie a na łopatce zachaczał o ramiaczko;-) jedyny minus noszenia w miejscu widocznym dla wszystkich to pytanie "a co to za plaster":no: ehhhh;-)
 
Ja tez uzywalam plasterkow dobrze sie po nich czulam i ogolnie sa bardzo wygodne szczegolnie dla zapominalskich:-)niestety sporo po nich przytylam dlatego tez musialam zrezygnowac ale zaczelam brac tabletki i waga wrocila do normy:-) pozdrawiam
 
ja przez 3 lata stosowałam tabletki cilest, ale lekarka powiedziała że szkoda sobie tabletkami wątrobę obciążać i poleciła mi plastry. stosowałam przez 2 lata evra, byłam z nim bardzo zadowolona, fakt przytyłam na poczatku, organizm jakby mi wode w organiźmia zatrzymał i spuchłam ale potem się unormowało, stosowałam raz na jeden raz na drugi pośladem.
potem miesiąc przed planowaną ciążą odkleiłam i mam zrowego małego synusia :) teraz też mam zamiar do nich wrócić :)
 
reklama
Antylopka kosztuje-przynajmniej ja tyle daje 45 zł:dry:= droższe sa od tabletek to na pewno. Ale jak dla mnie wygodniejsze ja nosze na ramieniu na pośladku tak jak kolezanka wyzej odklejał sie a na łopatce zachaczał o ramiaczko;-) jedyny minus noszenia w miejscu widocznym dla wszystkich to pytanie "a co to za plaster":no: ehhhh;-)
dzięki za info:tak: To jeszcze nie jest taki ogromny wydatek, a oszczędze wątrobe i żołądek:-) A pytania mam w nosie :cool: Pewnie dopiero po drugiej ciąży sie z nimi zapoznam, bo teraz juz bym chciała dzidziusia:-D
 
Do góry