reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ploteczki Opolanek i Opolszczanek

Aga ;-) Monia waga półciężka prze porodzie a teraz pomyka w 92.....

Antek urodził się okruszkiem a jak wygląda to sama wiesz...
Z 3 kilogramów porodowych zrobiło się dziś 13,5 kg, a ciuchy nosi coraz bardziej 98. A o stopie wolę nawet nie wspominać.

Za to Hania od roku nie przytyła mi ani grama, jest szczuplejsza od Antka ( tak, tak, dwa lata młodszego). Ciągnie ją tylko w górę.

Villa, gdybyś chciała trochę chłopięcych spioszków 74 to służę linkiem do aukcji charytatywnych:-)

FraniowaMamo, witaj i w tym miejscu:-)

A tak z ogóle to witam się serdecznie ze wszystkimi po rocznej przerwie...:tak:
 
reklama
Witam:) się zaleniłam z forum:/

Rubi -gratki z wygranej:)

FraniowaAga-trzymam kciuki za sprzedaż:)

Villa-Dorian się urodził malusi,bo 2880 i 47 cm,a z rozmiarówką to różnie bywa ,bo teraz nawet nosi ciuszki 68,a normalnie to ma na 74/80

Saly -witam się:-)
 
Madzialena ;-) a jakim cudem z takiej chudziny jak Ty mógłby wyjść sumita? :-)

saly ;-) pamiętałaś hasło na BB? spakowana? jedziemy na kurs HANDLE? dostałam info że w lipcu będzie....

spadam do roboty ;-)
 
Witam saly - linki chętnie poproszę, może coś wyszperam, bo w lumpkach z tym rozmiarem deficytowo bywa.

A rosnąć będziemy pewnie bardziej, bo jak nic mamy właśnie kolejny skok rozwojowy - Rafał wisiał dzisiaj na mnie niczym w pierwszych dniach, opróżniał każdą kropelkę, która tylko się pojawiła i w zasadzie od śr/czw częściej się właśnie przysysa i na dodatek dzisiaj były dwie zieleniny w pampersie
confused8gj.gif
Ale teraz śpi jak zabity, więc może jutro już będzie lepiej. Oby - bo czeka nas całodniowy wypad do miasta.
 
Wow, ale nam wątek ożył :-D
Mówicie dziewczyny, że te maluszki tam potem prędko rosną i co miesiąc trzeba im garderobę wymieniać? ;-) Mam w rodzinie 3.5 mies młodziana, który właśnie zaczyna nosić rozmiar 78, nie chcę wiedzieć co na roczek będą mu kupować :-D
Mam trochę nadzieję, że mi się wielkodzieć nie urodzi..

Rubi teraz widzę, że Twój Jasiek ma urodziny tego samego dnia co i ja :-D Tylko ja się rodziłam w 32tc i z wagą 1064g :-p
 
Mal ;-) to będę pamiętała kiedy masz urodziny :-)

co do ciuszków to rozmiar 74 dzieci noszą bardzo dłuuuuugo.... jak Monia miała 4 miesiące to stwierdziłam, że wyt=rasta mi z ciuchów i szybko trzeba nabyć ubranka w rozmiarze 74/80...o żesz...wydałam kupę kasy a panna nosiła te ubranka do tej zimy :szok: dopiero teraz zaczynam te ciuszki wyprzedawać :szok: mamy jeszcze szmatki na 86 w które się mieści :szok:

więc wyluzujta - dziecki najszybciej wyrastają z 56-62, potem tempo maleje ;-)
 
reklama
Dokładnie tak jak Rubi pisze:) ja byłam przerażona,gdy Dorian długo zaczął nosić jeden rozmiar( mój brat miał niedorozwój wieku kostnego i w wieku 6 lat wyglądał jak 3-latek) ,ale nie dosyć,że rozmiarówka ma rozbieżności ( z TEsco rozm 62 bodziaka nosił ,gdy inne już 74) to w pewnym momencie jakoś przystają dzieciaczki,ale za to rozwijają się na innym polu:) najważniejsze,żęby były uśmiechnięte:)))
 
Do góry