reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pęcherzyk żółtkowy i brak zarodka

reklama
Ha! Szok! Ale jaja że tak powiem 😆 no to super, trzymam mocno kciuki za te maluchy 😍 niech zdrowo się rozwijają. Dawaj znać koniecznie co tam u ciebie 💪
Nie-dziękuję! 😘 Jeszcze różnie może być, więc każda dobra myśl nam się przyda! No, i teraz czekamy na rezultaty Twojej wizyty - jak widzisz, mogą być zupełnie nieoczekiwane 🥹

Na pewno będę się udzielać i dawać znać, jak akcja u mnie dalej się rozwija. Wieczorem powinnam mieć wyniki dzisiejszego proga i bety, to zobaczymy, jakie wzrosty.
 
A jednak zwrot akcji… Pojawił się zarodek, jeszcze bez serduszka, wielkości odpowiadającej 6 tygodniowi ciąży. Ale… pojawił się też drugi pęcherzyk ciążowy, choć jeszcze bez zarodka. Badało mnie dwoje lekarzy i wygląda na to, że jestem w ciąży bliźniaczej jednojajowej 🫣 Kolejna wizyta 22.01.

Zobacz załącznik 1602307
Nie chce być tutaj złym prorokiem, ale 2 tygodnie różnicy między USG a transferem nie napawa optymizmem. Do tego jeżeli do podziału doszło dopiero teraz to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że będzie to podział nie całkowity.
 
Nie chce być tutaj złym prorokiem, ale 2 tygodnie różnicy między USG a transferem nie napawa optymizmem. Do tego jeżeli do podziału doszło dopiero teraz to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że będzie to podział nie całkowity.
Tak, mam świadomość tego, jak trudna jest ta sytuacja, ale ważna jest też dla mnie opinia lekarzy, którzy stwierdzili, że mimo tego zapóźnienia może być z tego zdrowa ciąża. Kolejny monitoring 22.01. I pewnie teraz już tylko od monitoringu do monitoringu, bo może zdarzyć się wszystko 😉
 
A jednak zwrot akcji… Pojawił się zarodek, jeszcze bez serduszka, wielkości odpowiadającej 6 tygodniowi ciąży. Ale… pojawił się też drugi pęcherzyk ciążowy, choć jeszcze bez zarodka. Badało mnie dwoje lekarzy i wygląda na to, że jestem w ciąży bliźniaczej jednojajowej 🫣 Kolejna wizyta 22.01.

Zobacz załącznik 1602307
Wow! Maluchy zwróciły Ci z bonusem te stresy 😂 Zdrówka!
 
reklama
Do góry