reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spory pęcherzyk żółtkowy brak zarodka

Witam , moja sytuacja trochę podobna prawdopodobnie owu. przesunęła się o tydzień no licząc od ostatniej @ 6+4 dni a według średnicy pecherzyka 5+4 . Na usg również pecherzyk 8.67 mm, pecherzyk zoltkowy 5 mm. Brak echa zarodka panikuje jak nie wiem.. Któras z Pań coś podobnego miała że może jeszcze pojawił się zarodek z serduszkiem. Wizyte miałam 27.02 a następna 8.03 . Strasznie panikuje... ☹️
W pierwszej ciąży miałam podobna sytuacje, ciąża od początku młodsza chociaż wiedziałam kiedy miałam owu +-2 dni, w USG różnica była 8-9 dni.
I nas co prawda był pęcherzyk z czynnością serca ale bardzo słaba, 116 tętno. Pęcherzyk żółtkowy był duży, za duży. Niestety ciąża się zatrzymała 7+1 (tak kojarzę) z badań wyszła wada genetyczna córki. Oczywiście nie każda historia tak się kończy, życzę aby Twoja ciąża zakończyła się szczęśliwie 😉
 
reklama
W pierwszej ciąży miałam podobna sytuacje, ciąża od początku młodsza chociaż wiedziałam kiedy miałam owu +-2 dni, w USG różnica była 8-9 dni.
I nas co prawda był pęcherzyk z czynnością serca ale bardzo słaba, 116 tętno. Pęcherzyk żółtkowy był duży, za duży. Niestety ciąża się zatrzymała 7+1 (tak kojarzę) z badań wyszła wada genetyczna córki. Oczywiście nie każda historia tak się kończy, życzę aby Twoja ciąża zakończyła się szczęśliwie 😉
Ehhh dokładnie jak u mnie na 7+0 zatrzymany zarodek, gdzie wcześniej serce biło, a według om był 8+3.😞
 
W pierwszej ciąży miałam podobna sytuacje, ciąża od początku młodsza chociaż wiedziałam kiedy miałam owu +-2 dni, w USG różnica była 8-9 dni.
I nas co prawda był pęcherzyk z czynnością serca ale bardzo słaba, 116 tętno. Pęcherzyk żółtkowy był duży, za duży. Niestety ciąża się zatrzymała 7+1 (tak kojarzę) z badań wyszła wada genetyczna córki. Oczywiście nie każda historia tak się kończy, życzę aby Twoja ciąża zakończyła się szczęśliwie 😉
Jakieś dolegliwości wtedy pani miała?
 
Chodzi mi bardziej o ten czas kiedy niestety ten zarodek się zatrzymał?
Nie, nie miałam żadnych dolegliwości. Pojechałam na kontrolne USG z pakietu Luxmed i usłyszałam, że nie ma czynności serca to był piątek. Czekałam do środy czy coś się zacznie ale czułam się fizycznie dobrze, takze zdecydowałem się w środę czyli 5 dni później pojechać do szpitala
 
Ja miałam podobna sytuacje był pęcherzyk ciążowy z zoltkowym za dużym był powyżej 7 mm na ostatniej wizycie u lekarza. Pojawił się zarodek z serduszkiem ale nie biło tak jak powinno bo aż o polowe mniej i już na tym etapie mieliśmy niedotlenienie wewnątrzmaciczne niestety. Lekarz od razu nam powiedział ze na tym etapie z ciagle rosnącym zoltkowym nie jest dobrze i są wady genetyczne/letalne. Zarodek powoli rósł. Niestety ciąże poroniłam w 10 tc. Na izbie przyjęć lekarz wymierzył mi wszystko i zarodek był o 3 tygodnie mniejszy. Przykro mi ze Was tez to dotknęło. Ja miałam nadzieje do ostatniej chwili.
 
Witam , moja sytuacja trochę podobna prawdopodobnie owu. przesunęła się o tydzień no licząc od ostatniej @ 6+4 dni a według średnicy pecherzyka 5+4 . Na usg również pecherzyk 8.67 mm, pecherzyk zoltkowy 5 mm. Brak echa zarodka panikuje jak nie wiem.. Któras z Pań coś podobnego miała że może jeszcze pojawił się zarodek z serduszkiem. Wizyte miałam 27.02 a następna 8.03 . Strasznie panikuje... ☹️
Daj znać jak sytuacja wygląda, powodzenia🐞🍀
 
reklama
Witam , moja sytuacja trochę podobna prawdopodobnie owu. przesunęła się o tydzień no licząc od ostatniej @ 6+4 dni a według średnicy pecherzyka 5+4 . Na usg również pecherzyk 8.67 mm, pecherzyk zoltkowy 5 mm. Brak echa zarodka panikuje jak nie wiem.. Któras z Pań coś podobnego miała że może jeszcze pojawił się zarodek z serduszkiem. Wizyte miałam 27.02 a następna 8.03 . Strasznie panikuje... ☹️
jak potoczyło się u Ciebie?
 
Do góry