reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Po drugiej stronie brzuszka- informacje i sms-y ze szpitala (BEZ KOMENTARZY)

wiadomość od Majuski:
12:53:" U nas wszystko dobrze, niunia zdrowa i grzeczna, ja czuję się b. dobrze, jutro wracamy do domku, buziaki!"
 
reklama
Gola napisała:
7:12: " o 1 zaczęły mi się skurcze i zaczęły odchodzić wody, skurcze co 8-10 min, rozwarcie o 4 na 1 palec.

7:19: " teraz odszedł mi czop"

7:25: "jestem od 3:30 w szpitalu, o 8:00 obchód i dowiem się reszty, śniła mi sie dziś Pola, że jeździłam z nią woziorem.
 
Witajcie!!!

3.11.11 urodziłam synka :))) siłami natury
Bartosz, waga:3230g wzrost:56cm

poród opiszę w odpowiednim wątku
 
sms z ostaniej chwili od potworek.pl::-)



"Hej! Mateusz urodził się o 12.50. Mierzy 53cm, wazy 3570g. Pozdrów dziewczyny na BB. Potworek.pl"
 
Gola napisała:
Skurczów co 3-4 min boli jak jasna cholera, zmieniły się przepisy i nie będę mieć ZZO, rozwarcie prawie 4 cm, zaraz idę do wanny, krzyż boli najbardziej, ale z każdym skurczem coraz bliżej do naszego spotkania
 
sms od Cocca z 15:16 (dopiero odczytałam:zawstydzona/y:) :
Dziś o 8:50 urodził się Franek, wazy 3030g, na 54cm :) na razie grzeje sie w inkubatorze, ale pozdrawia wszystkie ciocie z bb!
 
Gola napisała:
Polunia urodziła się o 18:44 SN, 2970g i 50 cm, nacieli mnie, od razu po już zapomina się o bólu. Pzdd dla dziewczyn!!
 
sms od Goli 23:20: "jestem wykończona, ale przeszczęśliwa, ból jest mega ale od razu po urodzeniu odchodzi! boli mnie tylko krocze, ciągną szwy i szczypie jak siku robię, rodziłam z mamą i dziewczyny w szoku jestem, że było tak z nią fajnie, a trzymała mnie tylko za rękę podczas skurczy, a mój D czekał za drzwiami blady jak ściana. Myślałam, że jak mi wody odeszły ok 00:30, to szybciej urodzę, na nic nie ma reguły. Pozdrawiam kochane!"
 
reklama
Witajcie
3.11.2011 urodziła się nasza kochana Lilianka, po 16 godzinach prób przez cc. waga 3000g 52 cm :)
 
Do góry