reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

Agnieszka18

Październikowa Mama'06 Fan(ka)
Dołączył(a)
9 Listopad 2005
Postów
1 642
Miasto
Bielsko - Biała
Byłam dziś, ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)
Potwierdził ciążę, ale powiedzial że to wszystko jest jeszcze bardzo maleńkie, ale macica sie powiększa i rozpulchnia - to prawidłowy objaw.
Stwierdził że wszysko narazie jest w porządku ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Niestety zabronił nart :-[ :-[ - z pełna stanowczością - duże ryzyko poronienia
Skierowania na badania dostanę przy następnej wizycie dnia 27.02
A Wy jak tam ?
Robiłyście już jakieś badania??
Uprawiacie amatorsko jakieś sporty - i nadal jest kontynuujecie??
 
reklama
ja już czekam na druga wizytę. Ciążę też mam potwierdzoną. Badań jeszcze nie zrobiłam, bo zrobie przed samą wizytą, żeby były "świeże" :)
a co do sportu, to no cóż... przez ostatnie kilka lat zrobiłam się grubym, smierdzącym leniem i nie ruszam tyłka z domu :-[
 
Ja już mam za sobą 2 wizyty u gina i raz w szpitalu. Za każdym razem robili mi też usg. Wszystko wydaje sie w porządku (oprócz tych bóli), tętna niestety jeszcze nie było. A lekarz zabronił mi wszystkiego - tańca, pływania, seksu... A ja mam bilety na bal!
 
Licz, licz... ja liczę ile dni moj mąż wytrzyma zanim rzuci sie na psa ;)
 

Slonko, zawsze przecież możecie sie poprzytulać i popieścić tak tylko....
Może nie będzie jakiejś extazy, ale będzie miło :D :D :D :D
A poza tym są priorytety dla Ciebie i dla męża oczywiści te same!!!!!
 
Monisiu i super , bardzo sie ciesze :) ... ja mam dzisiaj na 21:15 wizyte ...  ::)
 
reklama
Monisia - gratuluje :) Dostałaś fotke ??

MoniQa - 21.15 ?? Strasznie późno. W każdym razie jak wrócisz to zdaj relację jak najszybciej. Jak dam rade, to poczekam, będe się starac nie zasnąć.
 
Do góry