reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

po wizycie u gina

No i sie bardzo ciesze Ines i po co tyle strachu ... poglaskaj swoja kruszynke ode mnie :) ... pieknie :-*
 
reklama
Kochane ale macie sie cudownie ;D a ja musze czekac i czekac :mad: az zobacze nasze malenstwo :-[
a powiedzcie mi bo ja jem jakies witaminki ale take kompleksowe dla kobiet w ciazy (bez wit. A) myslicie ze powinnam je narazie odstawic i jesc tylko sam kwas foliowy ?? bo teraz juz zglupialam z tymi witamimami czy jesc je teraz czy od 4 miesiaca??(w zasadzie jem duzo owocow ale jakos wydaje mi sie ze wit. nie szkodza az tak ??? ) ::)
 
Hej dziewuszki, ja też jestem po wizycie u gin. Potwierdzila ciążę :)) Pozytywne wieści to te.. ze prawdopodobnie dzidzia starsza...ale to wykaże USG i muszę zrobić w ciągu 2 tygodni, to pierwsze USG to bedzie okreslenie wieku ciązy..A dokladnie okreslenie kiedy bedzie 12 tydzien,bo wtedy USG (podobno jakies bardzo ważne, ktore pokazuje najważniejsze rzeczy, a nie pokaze to ani wczesniejsze ani pozniejsze USG i nalezy je wykonac miedzy 11-13tc. No poza tym jak bedzie 12 tc to dostaje L4, gin chciala wprawdzie napisac juz teraz..ale musze jeszcze pozakanczac ważne sprawy,aby nie zostawic bałaganu ;) Poza tym gin mowi ze z uwagi na prace..lepiej do 12tc nic nie mowic..a potem to juz sugeruje zwolnienie (tu z uwagi na dzidzie, i mozliwosc zalapania jakiegos zakazenia, mam sie wystrzegac zwlaszcza DZIEDZI!!! przedszkolakow..a to wlasnie jest trudne u mnie.. No i sluchajcie, coś gin mowiła,ze nie wie jak to jest teraz z L4 ale kiedys w przepisach bylo tak,ze nawet jak bylas w ciazy..to zaklad pracy mogl zwolnic cie do 12tc, potem juz kobietka chroniona..Mi sie jednak wydaje ze teraz calkowicie kobieta jest chroniona..ale bezpieczniej faktycznie poczekac do 12tc i wtedy tylko odddddpoczywać..

No a z tych mniej przyjemnych rzeczy to to,ze mam mala nadzerkę i lekki stan zapalny..Zasugerowala LACTOVAGINAL na załagodzenie stanu zapalnego...a z nadżerką oczywiście nic..bo w ciąży nic sie nie robi..Troszke mnie to zmartwiło..
No i wczesniej mówiła też, że jakiekolwiek plamienie od razu do szpitala..nie zwlekać.
Na razie jest wszystko ok..ale troszkę się martwię..Jejciu, jak bym chciała aby był już 12 tc aby to ryzyko nieutrzymania dzidzi minęło..
No nic, zobaczymy do przyszłego tygonia, umówię sie na USG i określimy wiek ciąży...
Acha, tylko kwas foliowy no i jak najmniej używek..oj, zlikwiduję kawusię..dla dzidzi wszystko..
 
Kasia no i pieknie ..Gratulacje jeszcze raz :)

Kallusia ja juz tez zglupialam z tymi witaminami, w poprzedniej ciazy mi kazali odtawic, a teraz przepisala mi wit C i aspargin  ::) , ale to tez moze dlatego ze poronilam?? naprawde nie wiem ... moze zapytaj gin swojego, napewno Ci powie co i jak :)
 
Dziękuję Moniqo,
ja pytałam gin i powiedziała, ze na razie tylko kwas foliowy, nie brac witam..
 
cześć Dziewczyny!
wczoraj byłam u ginekologa i wszystko jest ok. Serduszko bije, wyniki badań mam idealne, a teraz uwaga... wygląda na to, że mam dwie fasolki pod sercem!!!! Mój mąż już sika ze szczęścia, mnie raczej nie jest do śmiechu i mam nadzieję, że za m-c okaże się, że to tylko złudzenie. Mój lekarz nie był pewien. Powiedział, że wygląda na dwoje dzieci, ale już miał takie sytuacje i oakzywało się, że jest jedno, że czasem źle widać i może być złudzenie, że są dwa płody. Moje dziecko (albo dwa) mają 1,8 cm i dokładnie zgadza się ich wiek z moimi obliczeniami.
Trzymajcie kciuki, żeby to była tylko jedna dzidzia!!!! ::)
 
Mamuska no to slicznie :) .... Twoje malenstwo , albo malenstwa pieknie rosna , juz takie duze są ... ja mam USG za 2 tygodnie ( juz niecale ;D ) ... mam nadzieje ze rowniez zobacze ze moje malenstwo juz uroslo spooro :) .... Mamuska dawaj znac jak tam fasoleczki :) i Gratulacje :)
 
No i USG zostalo przesuniete na wtorek :) z czego sie przeogromnie ciesze :) .... z drugiej strony zaczyma sie troszke denerwowac , ale co tam bedzie wszystko w porzadku :)
 
Mamuśka, gratuluję! Ja bardzo chciałam mieć bliźniaki ale lekarz powiedział, że drugiej dzidzi nie widzi :-[ Pamiętaj, szczęścia nigdy nie za wiele!!! :D
 
reklama
dzięki Dziewczyny!:)
ja jednak Waszej radości nie podzielam i będę trzymała kciuki, żeby było jedno Szczęście :)
 
Do góry